Historia ceny i opinie o Ekspres KRUPS Dolce Gusto INFINISSIMA KP173B

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres KRUPS Dolce Gusto INFINISSIMA KP173B był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 229.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 269.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 34.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Ekspres KRUPS Dolce Gusto INFINISSIMA KP173B

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres KRUPS Dolce Gusto INFINISSIMA KP173B. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres KRUPS Dolce Gusto INFINISSIMA KP173B, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 229 (wykryta w dniu: 2023-11-13). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 269.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres KRUPS Dolce Gusto INFINISSIMA KP173B

Ekspres KRUPS Dolce Gusto INFINISSIMA KP173B to urządzenie o mocy 1500W, który umożliwia proste i szybkie parzenie kawy dzięki manualnym ustawieniom i funkcji automatycznego wyłączania. Dzięki ciśnieniu aż do 15 barów, ekspres pozwala na przygotowanie kawy o profesjonalnej jakości z gęstą i aksamitną pianką oraz oferuje szeroki wybór ponad 30 rodzajów napojów, od intensywnego Espresso i pełnego smaku Grande, po spienione Cappuccino, gorącą czekoladę, herbaty i inne. Funkcja Hot & Cold pozwala na przygotowanie również zimnych napojów, a tryb eko zapewnia oszczędność energii, sprawiając, że ekspres wyłącza się automatycznie po 5 minutach bezczynności, co przyczynia się do klasy energetycznej A.

Gdzie kupić Ekspres KRUPS Dolce Gusto INFINISSIMA KP173B

Według naszych danych Ekspres KRUPS Dolce Gusto INFINISSIMA KP173B można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres KRUPS Dolce Gusto INFINISSIMA KP173B za kwotę 269.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 27.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres KRUPS Dolce Gusto INFINISSIMA KP173B Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres KRUPS Dolce Gusto INFINISSIMA KP173B, to w serwisie Ceneo znajdziesz 34 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres KRUPS Dolce Gusto INFINISSIMA KP173B w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Nivona CafeRomatica 820.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres KRUPS Dolce Gusto INFINISSIMA KP173B?

Najtaniej Ekspres KRUPS Dolce Gusto INFINISSIMA KP173B można było kupić za 229 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-13.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres KRUPS Dolce Gusto INFINISSIMA KP173B aktualnie?

Aktualna cena Ekspres KRUPS Dolce Gusto INFINISSIMA KP173B wynosi 269.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres KRUPS Dolce Gusto INFINISSIMA KP173B?

Według serwisu Ceneo, Ekspres KRUPS Dolce Gusto INFINISSIMA KP173B posiada 34 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Moccamaster KBG 741 Select Polished Silver (601030099).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.