Historia ceny i opinie o Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2950.38 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 3116.14 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 32 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 20opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/23/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2950.38 zł (wykryta w dniu: 2023-05-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-23) wynosi 3116.14 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White

Według naszych danych Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White można znaleźć w minimum 32 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White, to w serwisie Ceneo znajdziesz 20 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Nivona CafeRomatica 795.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White?

Najtaniej Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White można było kupić za 2950.38 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-16.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White wynosi 3116.14 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White posiada 20 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.