Historia ceny i opinie o Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2799.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2799.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 21.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2799 (wykryta w dniu: 2023-12-19). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 2799.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White

Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White to ciśnieniowy ekspres o mocy 1450W i ciśnieniu 15 Bar wyposażony w funkcje oszczędzania energii i programator z możliwością regulacji mocy kawy. Dzięki szwajcarskiej precyzji i innowacyjnym technologiom, ekspres ten jest trwały i zapewnia długie lata użytkowania. Wyjątkowe wzornictwo zbiornika na wodę o strukturze kryształu oraz intuicyjny panel sterujący i kompaktowy design sprawiają, że jest idealny do niewielkich przestrzeni. Specjalizuje się w przygotowywaniu kaw czarnych, takich jak espresso, kawa, kawa doppio i espresso doppio. Posiada inteligentne wstępne podgrzewanie, co gwarantuje idealną temperaturę kawy już od pierwszej filiżanki. Możliwość stosowania dwóch wielkości filtra CLARIS Smart lub Smart mini w zależności od ilości przygotowywanych specjałów. W zestawie z ekspresem znajduje się filtr CLARIS Smart, 2-fazowe tabletki czyszczące, pasek do mierzenia twardości wody, akcesoria do kawy mielonej oraz instrukcja obsługi w języku polskim. JURA oferuje 25 miesięcy gwarancji DOOR-TO-DOOR, co świadczy o ich zaangażowaniu w zapewnienie najwyższej jakości produktu i satysfakcji klientów. Ekspres wyróżnia się na tle konkurencji trwałą jakością, szerokim wyborem specjałów za naciśnięciem jednego przycisku, wyróżniającym się designem oraz innowacją i precyzją wykonania.

Gdzie kupić Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White

Według naszych danych Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White za kwotę 2799.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 280.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White, to w serwisie Ceneo znajdziesz 21 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Krups Roma EA8108.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White?

Najtaniej Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White można było kupić za 2799 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-19.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White wynosi 2799.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Jura ENA4 Full Nordic White posiada 21 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Nivona CafeRomatica 795.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.