Historia ceny i opinie o Ekspres ciśnieniowy De'Longhi Dedica Style EC 685.BK

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres ciśnieniowy De'Longhi Dedica Style EC 685.BK był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 549.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 669.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 14 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 404.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Ekspres ciśnieniowy De'Longhi Dedica Style EC 685.BK

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres ciśnieniowy De'Longhi Dedica Style EC 685.BK. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres ciśnieniowy De'Longhi Dedica Style EC 685.BK, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 549 (wykryta w dniu: 2022-02-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 669. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres ciśnieniowy De'Longhi Dedica Style EC 685.BK

Ekspres ciśnieniowy De'Longhi Dedica Style EC 685.BK to wyjątkowy sprzęt do przygotowywania włoskiej kawy w domowych warunkach. Jest to urządzenie o mocy 1350W, generujące ciśnienie 15 Bar, co pozwala na ekstrakcję kawy w optymalnych warunkach zapewniając doskonały aromat oraz bogatą cremę. Posiada funkcje automatycznego wyłączania i spieniania mleka. Ilość kawy można regulować, a obsługa ekspresu jest bardzo prosta. Smukła forma o szerokości 15 cm pasuje do każdej kuchni, a możliwość używania wysokich szklanek oraz łatwa konserwacja dodają praktyczności. W zestawie znajdują się filtry do przygotowania jednej oraz dwóch filiżanek kawy, pasujące również do saszetek ESE. System Cappuccino pozwala na przygotowanie kremowego cappuccino z doskonałą mleczną pianką, a dysza parowa do spieniania mleka ma dwie pozycje dla różnych napojów mlecznych.

Gdzie kupić Ekspres ciśnieniowy De'Longhi Dedica Style EC 685.BK

Według naszych danych Ekspres ciśnieniowy De'Longhi Dedica Style EC 685.BK można znaleźć w minimum 14 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres ciśnieniowy De'Longhi Dedica Style EC 685.BK za kwotę 669 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 66.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres ciśnieniowy De'Longhi Dedica Style EC 685.BK Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres ciśnieniowy De'Longhi Dedica Style EC 685.BK, to w serwisie Ceneo znajdziesz 404 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres ciśnieniowy De'Longhi Dedica Style EC 685.BK w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Blender ręczny Bosch Ergomixx MSM67170.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres ciśnieniowy De'Longhi Dedica Style EC 685.BK?

Najtaniej Ekspres ciśnieniowy De'Longhi Dedica Style EC 685.BK można było kupić za 549 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-02-11.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres ciśnieniowy De'Longhi Dedica Style EC 685.BK aktualnie?

Aktualna cena Ekspres ciśnieniowy De'Longhi Dedica Style EC 685.BK wynosi 669 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres ciśnieniowy De'Longhi Dedica Style EC 685.BK?

Według serwisu Ceneo, Ekspres ciśnieniowy De'Longhi Dedica Style EC 685.BK posiada 404 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Blender kielichowy Tefal Perfectmix+ BL811D38.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.