Historia ceny i opinie o Ekspres Cecotec PowerEpresso 20 Tradizionale

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Cecotec PowerEpresso 20 Tradizionale był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 305.87.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 584.4.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 1.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 25.01.2024.

Cena Ekspres Cecotec PowerEpresso 20 Tradizionale

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Cecotec PowerEpresso 20 Tradizionale. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Cecotec PowerEpresso 20 Tradizionale, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 305.87 (wykryta w dniu: 2023-11-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 584.4. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Ekspres Cecotec PowerEpresso 20 Tradizionale

Według naszych danych Ekspres Cecotec PowerEpresso 20 Tradizionale można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Cecotec PowerEpresso 20 Tradizionale za kwotę 584.4 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 58.44 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Cecotec PowerEpresso 20 Tradizionale Opinie

Sprawdź również historia ceny Młynek do kawy De'Longhi KG521.M.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Cecotec PowerEpresso 20 Tradizionale?

Najtaniej Ekspres Cecotec PowerEpresso 20 Tradizionale można było kupić za 305.87 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-24.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Cecotec PowerEpresso 20 Tradizionale aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Cecotec PowerEpresso 20 Tradizionale wynosi 584.4 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Cecotec PowerEpresso 20 Tradizionale?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Cecotec PowerEpresso 20 Tradizionale posiada 1 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Saeco New Royal Plus 9J0060.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.