Historia ceny i opinie o Ekspres CECOTEC Power Espresso 20

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres CECOTEC Power Espresso 20 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 179.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 357.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 5.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Ekspres CECOTEC Power Espresso 20

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres CECOTEC Power Espresso 20. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres CECOTEC Power Espresso 20, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 179 (wykryta w dniu: 2023-10-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 357. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Ekspres CECOTEC Power Espresso 20

Według naszych danych Ekspres CECOTEC Power Espresso 20 można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres CECOTEC Power Espresso 20 za kwotę 357 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 35.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres CECOTEC Power Espresso 20 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres CECOTEC Power Espresso 20, to w serwisie Ceneo znajdziesz 5 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres CECOTEC Power Espresso 20 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres De'Longhi Perfecta Evo Esam 420.40.B.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres CECOTEC Power Espresso 20?

Najtaniej Ekspres CECOTEC Power Espresso 20 można było kupić za 179 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-11.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres CECOTEC Power Espresso 20 aktualnie?

Aktualna cena Ekspres CECOTEC Power Espresso 20 wynosi 357 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres CECOTEC Power Espresso 20?

Według serwisu Ceneo, Ekspres CECOTEC Power Espresso 20 posiada 5 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Krups Roma EA810B.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.