Historia ceny i opinie o Ekspres Cecotec Cafelizzia 790 Black

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Cecotec Cafelizzia 790 Black był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 392.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 499.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 2.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 18.01.2024.

Cena Ekspres Cecotec Cafelizzia 790 Black

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Cecotec Cafelizzia 790 Black. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Cecotec Cafelizzia 790 Black, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 392 (wykryta w dniu: 2023-03-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-18) wynosi 499. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Ekspres Cecotec Cafelizzia 790 Black

Według naszych danych Ekspres Cecotec Cafelizzia 790 Black można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Cecotec Cafelizzia 790 Black za kwotę 499 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 49.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Cecotec Cafelizzia 790 Black Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Cecotec Cafelizzia 790 Black, to w serwisie Ceneo znajdziesz 2 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Cecotec Cafelizzia 790 Black w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Opiekacz Hyundai SM 627.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Cecotec Cafelizzia 790 Black?

Najtaniej Ekspres Cecotec Cafelizzia 790 Black można było kupić za 392 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-11.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Cecotec Cafelizzia 790 Black aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Cecotec Cafelizzia 790 Black wynosi 499 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-18.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Cecotec Cafelizzia 790 Black?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Cecotec Cafelizzia 790 Black posiada 2 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Opiekacz N'Oveen SM451 Inox Biały.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.