Historia ceny i opinie o Ekspres Breville Prima Latte VCF045X

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Breville Prima Latte VCF045X był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 649.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 895.34.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 38.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Ekspres Breville Prima Latte VCF045X

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Breville Prima Latte VCF045X. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Breville Prima Latte VCF045X, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 649 (wykryta w dniu: 2023-02-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-07) wynosi 895.34. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres Breville Prima Latte VCF045X

Ekspres Breville Prima Latte VCF045X to srebrny ekspres kolbowy o mocy 1230W, generujący ciśnienie 15 Bar. Wyposażony w automatyczny spieniacz do mleka, który pozwala na stworzenie delikatnej, kremowej pianki, oraz w łatwe w obsłudze przyciski do wyboru pojedynczego lub podwójnego espresso, cappuccino, latte. Umożliwia regulację ilości i mocy kawy, a także przygotowanie napojów z kawy mielonej i saszetek ESE. Posiada automatyczny tryb czyszczenia spieniacza oraz otwarty system do zaparzania kapsułek 45mm SE PODS i kawy mielonej, co czyni go uniwersalnym i wygodnym w użytkowaniu urządzeniem do przygotowywania ulubionych kaw.

Gdzie kupić Ekspres Breville Prima Latte VCF045X

Według naszych danych Ekspres Breville Prima Latte VCF045X można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Breville Prima Latte VCF045X za kwotę 895.34 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 89.53 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Breville Prima Latte VCF045X Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Breville Prima Latte VCF045X, to w serwisie Ceneo znajdziesz 38 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Breville Prima Latte VCF045X w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Miele Silence CM 5410 ObsidianBlack.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Breville Prima Latte VCF045X?

Najtaniej Ekspres Breville Prima Latte VCF045X można było kupić za 649 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-11.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Breville Prima Latte VCF045X aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Breville Prima Latte VCF045X wynosi 895.34 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-07.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Breville Prima Latte VCF045X?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Breville Prima Latte VCF045X posiada 38 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres De'Longhi Stilosa EC 235.BK.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.