Historia ceny i opinie o Ekspres Breville Prima Latte II VCF109X

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Breville Prima Latte II VCF109X był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 744.37.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1149.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 17.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 18.01.2024.

Cena Ekspres Breville Prima Latte II VCF109X

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Breville Prima Latte II VCF109X. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Breville Prima Latte II VCF109X, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 744.37 (wykryta w dniu: 2023-05-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-18) wynosi 1149. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Ekspres Breville Prima Latte II VCF109X

Według naszych danych Ekspres Breville Prima Latte II VCF109X można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Breville Prima Latte II VCF109X za kwotę 1149 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 114.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Breville Prima Latte II VCF109X Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Breville Prima Latte II VCF109X, to w serwisie Ceneo znajdziesz 17 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Breville Prima Latte II VCF109X w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Gaggia Classic New Plus.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Breville Prima Latte II VCF109X?

Najtaniej Ekspres Breville Prima Latte II VCF109X można było kupić za 744.37 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-26.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Breville Prima Latte II VCF109X aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Breville Prima Latte II VCF109X wynosi 1149 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-18.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Breville Prima Latte II VCF109X?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Breville Prima Latte II VCF109X posiada 17 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Bosch TKA6A044.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.