Historia ceny i opinie o Ekspres Beko CEG5311X

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres Beko CEG5311X był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 59.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Ekspres Beko CEG5311X

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres Beko CEG5311X. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres Beko CEG5311X, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-11-14). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-22) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres Beko CEG5311X

Ekspres Beko CEG5311X to automatyczny ekspres ciśnieniowy o mocy 1350W, który wytwarza ciśnienie 19 Bar, dzięki czemu pozwala cieszyć się smakiem kawy jak z najlepszych kawiarni. Posiada funkcje automatycznego czyszczenia, podtrzymywania temperatury, spieniania mleka i wskaźnik poziomu wody. Regulacja ilości kawy i wysokości wlewki sprawia, że jest to urządzenie praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Jego kompaktowe wymiary (18 cm szerokości) pozwalają na umieszczenie go w każdej kuchni, a duży i intuicyjny wyświetlacz elektroniczny ułatwia zarządzanie produktem i personalizację kawy. Dzięki dyszy do spieniania mleka można szybko i wygodnie przygotować mleczne kawy, a możliwość wyboru pojemności kubka pozwala na dopasowanie do indywidualnych preferencji. Ekspres Beko CEG5311X to idealne rozwiązanie dla miłośników kawy ceniących sobie wygodę i nowoczesny design.

Gdzie kupić Ekspres Beko CEG5311X

Według naszych danych Ekspres Beko CEG5311X może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres Beko CEG5311X za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres Beko CEG5311X Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres Beko CEG5311X, to w serwisie Ceneo znajdziesz 59 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres Beko CEG5311X w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Telewizor TCL 55P631 UHD.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres Beko CEG5311X?

Najtaniej Ekspres Beko CEG5311X można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-14.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres Beko CEG5311X aktualnie?

Aktualna cena Ekspres Beko CEG5311X wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-22.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres Beko CEG5311X?

Według serwisu Ceneo, Ekspres Beko CEG5311X posiada 59 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Zobacz także historia ceny TCL 43C645.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.