Historia ceny i opinie o Ekspres 4Swiss Modena A6 Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Ekspres 4Swiss Modena A6 Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1199.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1499.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 22.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Ekspres 4Swiss Modena A6 Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Ekspres 4Swiss Modena A6 Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Ekspres 4Swiss Modena A6 Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1199 (wykryta w dniu: 2023-05-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 1499. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Ekspres 4Swiss Modena A6 Czarny

Ekspres 4Swiss Modena A6 Czarny to energooszczędny, ciśnieniowy ekspres do kawy o mocy 1300W, który wytwarza ciśnienie 19 Bar, dzięki czemu zapewnia wysoką jakość świeżo mielonej kawy z idealną cremą. Posiada wiele praktycznych funkcji, takich jak automatyczne czyszczenie, odkamienianie, płukanie i wyłączanie, oszczędzanie energii, podgrzewanie filiżanek, podtrzymywanie temperatury, programator, spienianie mleka, wstępne zaparzanie oraz zapamiętywanie ustawień. Urządzenie pozwala na regulację ilości i mocy kawy, a także temperatury wody, co pozwala dostosować napój do indywidualnych preferencji. Wyposażony jest w minimalistyczny design, idealnie pasujący do każdej kuchni, profesjonalny stalowy młynek, regulowaną wylewkę oraz system pozwalający na przygotowanie dwóch kaw jednocześnie. W zestawie z ekspresem dołączony jest stalowy dzbanuszek do spienienia mleka, co pozwala na jeszcze większą kontrolę nad finalnym smakiem kawy.

Gdzie kupić Ekspres 4Swiss Modena A6 Czarny

Według naszych danych Ekspres 4Swiss Modena A6 Czarny można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Ekspres 4Swiss Modena A6 Czarny za kwotę 1499 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 149.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Ekspres 4Swiss Modena A6 Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Ekspres 4Swiss Modena A6 Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 22 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Ekspres 4Swiss Modena A6 Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres KRUPS Evidence EA8908.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Ekspres 4Swiss Modena A6 Czarny?

Najtaniej Ekspres 4Swiss Modena A6 Czarny można było kupić za 1199 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-21.

🏷️ Jaka jest cena Ekspres 4Swiss Modena A6 Czarny aktualnie?

Aktualna cena Ekspres 4Swiss Modena A6 Czarny wynosi 1499 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Ekspres 4Swiss Modena A6 Czarny?

Według serwisu Ceneo, Ekspres 4Swiss Modena A6 Czarny posiada 22 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres KRUPS Evidence One EA895E.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.