Historia ceny i opinie o Dron Syma X5SW czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dron Syma X5SW czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 223.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 237.16.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 9.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 21.01.2024.

Cena Dron Syma X5SW czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dron Syma X5SW czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dron Syma X5SW czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 223 (wykryta w dniu: 2023-11-14). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-21) wynosi 237.16. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Dron Syma X5SW czarny

Według naszych danych Dron Syma X5SW czarny można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Dron Syma X5SW czarny za kwotę 237.16 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 23.72 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Dron Syma X5SW czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dron Syma X5SW czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 9 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Dron Syma X5SW czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Syma X5UW-D biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Dron Syma X5SW czarny?

Najtaniej Dron Syma X5SW czarny można było kupić za 223 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-14.

🏷️ Jaka jest cena Dron Syma X5SW czarny aktualnie?

Aktualna cena Dron Syma X5SW czarny wynosi 237.16 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Dron Syma X5SW czarny?

Według serwisu Ceneo, Dron Syma X5SW czarny posiada 9 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Autel EVO Lite+ Premium Gray.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.