Historia ceny i opinie o Donna Karan DKNY Energizing Woman Woda Perfumowana 100ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Donna Karan DKNY Energizing Woman Woda Perfumowana 100ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 177.48.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 177.48.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 27 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 750.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Donna Karan DKNY Energizing Woman Woda Perfumowana 100ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Donna Karan DKNY Energizing Woman Woda Perfumowana 100ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Donna Karan DKNY Energizing Woman Woda Perfumowana 100ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 177.48 (wykryta w dniu: 2024-01-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 177.48. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Donna Karan DKNY Energizing Woman Woda Perfumowana 100ml

Donna Karan DKNY Energizing Woman to woda perfumowana o pojemności 100 ml, która charakteryzuje się nowoczesnym i dynamicznym zapachem z nutami lilii, orchidei i pomarańczy. Kompozycja aromatów łączy w sobie świeżość owoców z woń trawnika w nowojorskim parku oraz czystością mokrych kamieni, białej brzozy i kory tulipanowca, nadając zapachowi spokój i powagę. To kwiatowy zapach o metropolitalnym charakterze, pełen energii jak godziny szczytu w mieście. Woda perfumowana Donna Karan DKNY Women zawiera nuty głowy z cytrusów, wódki i liścia fiołka, nuty serca z narcyza, lotosu i orchidei, a w bazie znajdziemy nuty drzewne i brzozę, które dodają zapachowi głębi i odprężenia. To idealny wybór dla kobiet, które cenią sobie świeżość i naturalność w zapachu, a także chcą wyróżnić się w tłumie.

Gdzie kupić Donna Karan DKNY Energizing Woman Woda Perfumowana 100ml

Według naszych danych Donna Karan DKNY Energizing Woman Woda Perfumowana 100ml można znaleźć w minimum 27 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Donna Karan DKNY Energizing Woman Woda Perfumowana 100ml za kwotę 177.48 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 17.75 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Donna Karan DKNY Energizing Woman Woda Perfumowana 100ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Donna Karan DKNY Energizing Woman Woda Perfumowana 100ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 750 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Donna Karan DKNY Energizing Woman Woda Perfumowana 100ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Hermes Terre d Hermes woda perfumowana 75ml spray.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Donna Karan DKNY Energizing Woman Woda Perfumowana 100ml?

Najtaniej Donna Karan DKNY Energizing Woman Woda Perfumowana 100ml można było kupić za 177.48 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🏷️ Jaka jest cena Donna Karan DKNY Energizing Woman Woda Perfumowana 100ml aktualnie?

Aktualna cena Donna Karan DKNY Energizing Woman Woda Perfumowana 100ml wynosi 177.48 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Donna Karan DKNY Energizing Woman Woda Perfumowana 100ml?

Według serwisu Ceneo, Donna Karan DKNY Energizing Woman Woda Perfumowana 100ml posiada 750 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Armani Code Homme Woda Perfumowana 125 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.