Historia ceny i opinie o Donna Karan DKNY Be Delicious Woda Perfumowana 100ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Donna Karan DKNY Be Delicious Woda Perfumowana 100ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 135.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 204.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 40 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 2053.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Donna Karan DKNY Be Delicious Woda Perfumowana 100ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Donna Karan DKNY Be Delicious Woda Perfumowana 100ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Donna Karan DKNY Be Delicious Woda Perfumowana 100ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 135 (wykryta w dniu: 2023-10-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 204. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Donna Karan DKNY Be Delicious Woda Perfumowana 100ml

Donna Karan DKNY Be Delicious Woda Perfumowana 100ml to wyjątkowy zapach inspirowany miastem Nowy Jork, który podkreśla kobiecą indywidualność, ciepło i czułość. Kompozycja łączy w sobie owocowe nuty zapachowe takie jak soczyste jabłko, zielony ogórek i grejpfrut z delikatną nutą kwiatową magnolii, białej konwalii, róży i fiołka. Całość uzupełnia zmysłowa biała ambra i aromaty egzotycznych drzew. Zapach został stworzony z myślą o kobietach, które cenią sobie indywidualność i pożądanie.

Gdzie kupić Donna Karan DKNY Be Delicious Woda Perfumowana 100ml

Według naszych danych Donna Karan DKNY Be Delicious Woda Perfumowana 100ml można znaleźć w minimum 40 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Donna Karan DKNY Be Delicious Woda Perfumowana 100ml za kwotę 204 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 20.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Donna Karan DKNY Be Delicious Woda Perfumowana 100ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Donna Karan DKNY Be Delicious Woda Perfumowana 100ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 2053 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Donna Karan DKNY Be Delicious Woda Perfumowana 100ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Hugo Boss Bottled Woda Toaletowa 200 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Donna Karan DKNY Be Delicious Woda Perfumowana 100ml?

Najtaniej Donna Karan DKNY Be Delicious Woda Perfumowana 100ml można było kupić za 135 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-21.

🏷️ Jaka jest cena Donna Karan DKNY Be Delicious Woda Perfumowana 100ml aktualnie?

Aktualna cena Donna Karan DKNY Be Delicious Woda Perfumowana 100ml wynosi 204 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Donna Karan DKNY Be Delicious Woda Perfumowana 100ml?

Według serwisu Ceneo, Donna Karan DKNY Be Delicious Woda Perfumowana 100ml posiada 2053 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Chanel Coco Mademoiselle Woda Perfumowana 100 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.