Historia ceny i opinie o Donna Karan Dkny Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 100 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Donna Karan Dkny Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 100 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 167.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 22 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 453.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Donna Karan Dkny Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 100 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Donna Karan Dkny Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 100 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Donna Karan Dkny Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 100 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 99 (wykryta w dniu: 2023-10-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 167. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Donna Karan Dkny Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 100 ml

Donna Karan Dkny Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 100 ml to zmysłowy i świeży zapach inspirowany Central Parkiem na przełomie pór roku. Woda perfumowana o pojemności 100 ml zawiera nuty zapachowe grejpfruta, jabłka, jaśminu, konwalii, moreli, porzeczki i róży, tworząc mieszankę owoców i kwiatów, która uwodzi duszę i inspiruje. Zapach kwiatu jabłoni pogłębia się dzięki osadzającej się na ciele woni raminu, a całość celebruje piękno Nowego Jorku wiosną. Produkt wyróżnia się niewinnością, radością i świeżością oraz został stworzony w 2009 roku.

Gdzie kupić Donna Karan Dkny Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 100 ml

Według naszych danych Donna Karan Dkny Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 100 ml można znaleźć w minimum 22 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Donna Karan Dkny Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 100 ml za kwotę 167 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 16.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Donna Karan Dkny Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 100 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Donna Karan Dkny Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 100 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 453 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Donna Karan Dkny Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 100 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Calvin Klein Eternity Moment Woda Perfumowana 100 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Donna Karan Dkny Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 100 ml?

Najtaniej Donna Karan Dkny Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 100 ml można było kupić za 99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-01.

🏷️ Jaka jest cena Donna Karan Dkny Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 100 ml aktualnie?

Aktualna cena Donna Karan Dkny Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 100 ml wynosi 167 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Donna Karan Dkny Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 100 ml?

Według serwisu Ceneo, Donna Karan Dkny Be Delicious Fresh Blossom Woda Perfumowana 100 ml posiada 453 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Hugo Boss Nuit Pour Femme Woda Perfumowana 75 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.