Historia ceny i opinie o Dolce & Gabbana The One Desire Woda Perfumowana 50 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dolce & Gabbana The One Desire Woda Perfumowana 50 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 499.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 699.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 93.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Dolce & Gabbana The One Desire Woda Perfumowana 50 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dolce & Gabbana The One Desire Woda Perfumowana 50 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dolce & Gabbana The One Desire Woda Perfumowana 50 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 499.99 (wykryta w dniu: 2023-10-31). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 699.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Dolce & Gabbana The One Desire Woda Perfumowana 50 ml

Dolce & Gabbana The One Desire Woda Perfumowana 50 ml to orientalno-kwiatowy zapach dla kobiet, który łączy w sobie nuty ambry, bergamotki, konwalii, mandarynki, sandałowca, tuberozy i wanilii. Perfumy są zamknięte w eleganckim flakonie, który podkreśli wyjątkowy nastrój chwili i będzie idealnym uzupełnieniem wieczorowej garderoby. Zapach otwiera się świeżymi nutami bergamotki, mandarynki i liczi, przeplatane kwiatowym zapachem konwalii. Serce perfum to intensywna tuberoza, która nadaje im wyrazisty i sensualny charakter. Podstawę tworzą kuszące akordy drzewa sandałowego, wanilii, karmelu i żywicy bursztynowej. Produkty zapachowe Dolce & Gabbana są znane z ponadczasowej elegancji i zmysłowości, które pomagają kobietom poczuć się pięknie i wyjątkowo.

Gdzie kupić Dolce & Gabbana The One Desire Woda Perfumowana 50 ml

Według naszych danych Dolce & Gabbana The One Desire Woda Perfumowana 50 ml można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Dolce & Gabbana The One Desire Woda Perfumowana 50 ml za kwotę 699.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 70.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Dolce & Gabbana The One Desire Woda Perfumowana 50 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dolce & Gabbana The One Desire Woda Perfumowana 50 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 93 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Dolce & Gabbana The One Desire Woda Perfumowana 50 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Narciso Rodriguez For Her Woda perfumowana 50ml spray.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Dolce & Gabbana The One Desire Woda Perfumowana 50 ml?

Najtaniej Dolce & Gabbana The One Desire Woda Perfumowana 50 ml można było kupić za 499.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-31.

🏷️ Jaka jest cena Dolce & Gabbana The One Desire Woda Perfumowana 50 ml aktualnie?

Aktualna cena Dolce & Gabbana The One Desire Woda Perfumowana 50 ml wynosi 699.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Dolce & Gabbana The One Desire Woda Perfumowana 50 ml?

Według serwisu Ceneo, Dolce & Gabbana The One Desire Woda Perfumowana 50 ml posiada 93 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Lacoste Pour Femme Timeless Woda Perfumowana 50 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.