Historia ceny i opinie o Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso Woda Perfumowana Spray 75 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso Woda Perfumowana Spray 75 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 150.38.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 217.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 211.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso Woda Perfumowana Spray 75 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso Woda Perfumowana Spray 75 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso Woda Perfumowana Spray 75 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 150.38 (wykryta w dniu: 2024-01-14). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 217. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso Woda Perfumowana Spray 75 ml

Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso to woda perfumowana o pojemności 75 ml, która została stworzona w 2014 roku jako intensywniejsza wersja zapachu z 2012 roku. Perfumy charakteryzują się ciepłym, zmysłowym zapachem z wyczuwalnymi nutami drzewa sandałowego. Nuty głowy to morska bryza, bazylia, lawenda, geranium i nagietek, nuty serca to tytoń, siano, otręby i szałwia, a nuty podstawy to labdanum, cyprys, piżmo i ambra. Zapach dedykowany jest pewnemu siebie mężczyźnie, który ceni elegancję i tajemniczość, a kompozycja zapachowa ma podkreślić jego zdecydowanie i siłę wyrażanych emocji.

Gdzie kupić Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso Woda Perfumowana Spray 75 ml

Według naszych danych Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso Woda Perfumowana Spray 75 ml można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso Woda Perfumowana Spray 75 ml za kwotę 217 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 21.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso Woda Perfumowana Spray 75 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso Woda Perfumowana Spray 75 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 211 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso Woda Perfumowana Spray 75 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Mont Blanc Signature Signature Woda Perfumowana 90Ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso Woda Perfumowana Spray 75 ml?

Najtaniej Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso Woda Perfumowana Spray 75 ml można było kupić za 150.38 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-14.

🏷️ Jaka jest cena Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso Woda Perfumowana Spray 75 ml aktualnie?

Aktualna cena Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso Woda Perfumowana Spray 75 ml wynosi 217 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso Woda Perfumowana Spray 75 ml?

Według serwisu Ceneo, Dolce & Gabbana Pour Homme Intenso Woda Perfumowana Spray 75 ml posiada 211 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Giorgio Armani Acqua Di Gio Profumo Woda Perfumowana 125 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.