Historia ceny i opinie o Dolce&Gabbana Light Blue Intense Pour Homme Woda Perfumowana Spray 100 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dolce&Gabbana Light Blue Intense Pour Homme Woda Perfumowana Spray 100 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 233.1.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 269.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 28.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Dolce&Gabbana Light Blue Intense Pour Homme Woda Perfumowana Spray 100 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dolce&Gabbana Light Blue Intense Pour Homme Woda Perfumowana Spray 100 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dolce&Gabbana Light Blue Intense Pour Homme Woda Perfumowana Spray 100 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 233.1 (wykryta w dniu: 2022-12-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 269. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Dolce&Gabbana Light Blue Intense Pour Homme Woda Perfumowana Spray 100 ml

Dolce&Gabbana Light Blue Intense Pour Homme woda perfumowana to magnetyczny zapach stworzony przez Alberta Morillasa, który łączy w sobie świeżość i zmysłowość. Charakterystyczny flakon zawiera 100 ml intensywnej mieszanki nut zapachowych mandarynki, grejpfruta, jałowca, wody morskiej, piżma i drzewa bursztynowego. Idealny na ciepłe miesiące, jest propozycją dla mężczyzn świadomych swojego stylu, zarówno młodszych, jak i bardziej dojrzałych. Nowoczesny i elegancki, oferuje kontrast między świeżością a intensywnością, wzbogacony cytrusowym koktajlem i nutami drzewno-wodnymi. Składniki obejmują alkohol, parfum, wodę, limonen, linalol, filtr UV i barwniki.

Gdzie kupić Dolce&Gabbana Light Blue Intense Pour Homme Woda Perfumowana Spray 100 ml

Według naszych danych Dolce&Gabbana Light Blue Intense Pour Homme Woda Perfumowana Spray 100 ml można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Dolce&Gabbana Light Blue Intense Pour Homme Woda Perfumowana Spray 100 ml za kwotę 269 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 26.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Dolce&Gabbana Light Blue Intense Pour Homme Woda Perfumowana Spray 100 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dolce&Gabbana Light Blue Intense Pour Homme Woda Perfumowana Spray 100 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 28 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Dolce&Gabbana Light Blue Intense Pour Homme Woda Perfumowana Spray 100 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Roberto Cavalli Woda Perfumowana spray 75ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Dolce&Gabbana Light Blue Intense Pour Homme Woda Perfumowana Spray 100 ml?

Najtaniej Dolce&Gabbana Light Blue Intense Pour Homme Woda Perfumowana Spray 100 ml można było kupić za 233.1 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-26.

🏷️ Jaka jest cena Dolce&Gabbana Light Blue Intense Pour Homme Woda Perfumowana Spray 100 ml aktualnie?

Aktualna cena Dolce&Gabbana Light Blue Intense Pour Homme Woda Perfumowana Spray 100 ml wynosi 269 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Dolce&Gabbana Light Blue Intense Pour Homme Woda Perfumowana Spray 100 ml?

Według serwisu Ceneo, Dolce&Gabbana Light Blue Intense Pour Homme Woda Perfumowana Spray 100 ml posiada 28 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Christian Dior Dior Homme Woda Toaletowa 100 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.