Historia ceny i opinie o Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 50ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 50ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 184.07.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 184.07.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 14 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 328.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 50ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 50ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 50ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 184.07 (wykryta w dniu: 2024-01-27). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 184.07. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 50ml

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense to woda perfumowana o pojemności 50 ml, która wyróżnia się wyjątkową świeżością i intensywnością zapachu. Twórcą tej kompozycji jest Olivier Cresp, który stworzył ją w 2017 roku. Nuty głowy perfum to cytryna i zielone jabłko Granny Smith, które przechodzą w nuty serca jaśmin i aksamitkę, a wykończone są nutami bazowymi drzewem bursztynowym i piżmem. Charakterystyczne dla tej wody perfumowanej są nuty bursztynu, cytryny, jabłka, jaśminu, piżma i aksamitki. Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense to zapach, który przyciąga uwagę i zaprasza do cieszenia się promieniami słońca oraz oczekiwaniem na letni wypoczynek. Perfumy te są odzwierciedleniem włoskiego charakteru - otwartego, namiętnego, pewnego siebie i trochę tajemniczego. Idealnie pasują na okres wiosenno-letni, dodając energii i świeżości.

Gdzie kupić Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 50ml

Według naszych danych Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 50ml można znaleźć w minimum 14 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 50ml za kwotę 184.07 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 18.41 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 50ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 50ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 328 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 50ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Mugler Alien Man Woda Toaletowa 100 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 50ml?

Najtaniej Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 50ml można było kupić za 184.07 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🏷️ Jaka jest cena Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 50ml aktualnie?

Aktualna cena Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 50ml wynosi 184.07 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 50ml?

Według serwisu Ceneo, Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 50ml posiada 328 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Viktor & Rolf Spicebomb Infrared Woda Toaletowa 90 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.