Historia ceny i opinie o Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 100ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 100ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 208.85.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 261.25.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 329.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 9.02.2024.

Cena Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 100ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 100ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 100ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 208.85 (wykryta w dniu: 2023-01-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 261.25. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 100ml

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 100ml to wyjątkowy zapach stworzony przez znaną włoską markę, który uznawany jest za jeden z najciekawszych damskich perfum. Charakteryzuje się wyjątkową świeżością, która pasuje idealnie do okresu wiosenno-letniego. Perfumy zostały wydane w 2017 roku i stworzone przez Oliviera Crespa. W ich składzie znajdziemy nuty głowy cytryny oraz zielonego jabłka Granny Smith, które przechodzą w nuty serca jaśminu oraz aksamitki, a następnie wykończone nutami bazowymi drzewa bursztynowego oraz piżma. Kompozycja zapachowa zaprasza do cieszenia się promieniami słońca i oczekiwaniem na letni wypoczynek, a wyczuwalne nuty ambry i cytryny dodają perfumom charakteru, który wyróżnia je na tle konkurencji.

Gdzie kupić Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 100ml

Według naszych danych Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 100ml można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 100ml za kwotę 261.25 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 26.13 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 100ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 100ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 329 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 100ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Police To Be Sweet Girl Woda Perfumowana 40Ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 100ml?

Najtaniej Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 100ml można było kupić za 208.85 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-11.

🏷️ Jaka jest cena Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 100ml aktualnie?

Aktualna cena Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 100ml wynosi 261.25 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 100ml?

Według serwisu Ceneo, Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense woda perfumowana 100ml posiada 329 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Carolina Herrera Bad Boy Woda Perfumowana 100 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.