Historia ceny i opinie o DJI Mini 2 (Mavic Mini 2)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt DJI Mini 2 (Mavic Mini 2) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 13.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1799.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 46.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena DJI Mini 2 (Mavic Mini 2)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu DJI Mini 2 (Mavic Mini 2). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena DJI Mini 2 (Mavic Mini 2), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 13.99 (wykryta w dniu: 2022-11-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 1799. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

DJI Mini 2 (Mavic Mini 2)

DJI Mini 2 to kompaktowy i lekki dron ważący zaledwie 249 g, który oferuje doskonałą jakość nagrywania wideo w rozdzielczości 4K/30 FPS. Jego zasięg transmisji dochodzi do 6 km, a maksymalny czas lotu to 31 minut, co pozwala na uzyskanie perfekcyjnych ujęć z różnych perspektyw. Dron jest kompatybilny z kartami microSDHC, microSDXC i microSD, a jego sterowanie odbywa się za pomocą kontrolera z podglądem na smartfonie lub tablecie. Dodatkowe funkcje, takie jak Return to Home, Akrobacja 360 czy Automatyczny reset, czynią go jeszcze bardziej wszechstronnym i niezwykle odpornym nawet na silny wiatr o sile 5 stopni w skali Beauforta. Dzięki składanym ramionom, DJI Mini 2 jest łatwy do transportu i idealnie nadaje się jako towarzysz podróży dla każdego entuzjasty fotografii i filmowania z powietrza.

Gdzie kupić DJI Mini 2 (Mavic Mini 2)

Według naszych danych DJI Mini 2 (Mavic Mini 2) można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując DJI Mini 2 (Mavic Mini 2) za kwotę 1799 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 179.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

DJI Mini 2 (Mavic Mini 2) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o DJI Mini 2 (Mavic Mini 2), to w serwisie Ceneo znajdziesz 46 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o DJI Mini 2 (Mavic Mini 2) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny DJI Ryze Tello Edu czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena DJI Mini 2 (Mavic Mini 2)?

Najtaniej DJI Mini 2 (Mavic Mini 2) można było kupić za 13.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-21.

🏷️ Jaka jest cena DJI Mini 2 (Mavic Mini 2) aktualnie?

Aktualna cena DJI Mini 2 (Mavic Mini 2) wynosi 1799 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o DJI Mini 2 (Mavic Mini 2)?

Według serwisu Ceneo, DJI Mini 2 (Mavic Mini 2) posiada 46 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny DJI Mini 3 (RC-N1).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.