Historia ceny i opinie o Dior Sauvage Elixir Woda Perfumowana 60 ml TESTER

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dior Sauvage Elixir Woda Perfumowana 60 ml TESTER był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 189.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 529.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 20.
  • ⭐️ Ocena produktu to 3.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 19.01.2024.

Cena Dior Sauvage Elixir Woda Perfumowana 60 ml TESTER

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dior Sauvage Elixir Woda Perfumowana 60 ml TESTER. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dior Sauvage Elixir Woda Perfumowana 60 ml TESTER, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 189 (wykryta w dniu: 2023-05-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-19) wynosi 529. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Dior Sauvage Elixir Woda Perfumowana 60 ml TESTER

Według naszych danych Dior Sauvage Elixir Woda Perfumowana 60 ml TESTER może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Dior Sauvage Elixir Woda Perfumowana 60 ml TESTER za kwotę 529 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 52.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Dior Sauvage Elixir Woda Perfumowana 60 ml TESTER Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dior Sauvage Elixir Woda Perfumowana 60 ml TESTER, to w serwisie Ceneo znajdziesz 20 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 3.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Dior Sauvage Elixir Woda Perfumowana 60 ml TESTER w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Narciso Rodriguez For Her Pure Musc Woda Perfumowana 100ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Dior Sauvage Elixir Woda Perfumowana 60 ml TESTER?

Najtaniej Dior Sauvage Elixir Woda Perfumowana 60 ml TESTER można było kupić za 189 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-06.

🏷️ Jaka jest cena Dior Sauvage Elixir Woda Perfumowana 60 ml TESTER aktualnie?

Aktualna cena Dior Sauvage Elixir Woda Perfumowana 60 ml TESTER wynosi 529 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-19.

🗣️️ Jakie są opinie o Dior Sauvage Elixir Woda Perfumowana 60 ml TESTER?

Według serwisu Ceneo, Dior Sauvage Elixir Woda Perfumowana 60 ml TESTER posiada 20 opinii, a średnia ocen wynosi 3.9/5.

Zobacz także historia ceny Redmi Note 12S 8/256GB Niebieski.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.