Historia ceny i opinie o DIOR Miss Dior woda perfumowana 50ML

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt DIOR Miss Dior woda perfumowana 50ML był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 315.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 385.95.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 14 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 9.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena DIOR Miss Dior woda perfumowana 50ML

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu DIOR Miss Dior woda perfumowana 50ML. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena DIOR Miss Dior woda perfumowana 50ML, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 315 (wykryta w dniu: 2022-12-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 385.95. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić DIOR Miss Dior woda perfumowana 50ML

Według naszych danych DIOR Miss Dior woda perfumowana 50ML można znaleźć w minimum 14 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując DIOR Miss Dior woda perfumowana 50ML za kwotę 385.95 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 38.59 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

DIOR Miss Dior woda perfumowana 50ML Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o DIOR Miss Dior woda perfumowana 50ML, to w serwisie Ceneo znajdziesz 9 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o DIOR Miss Dior woda perfumowana 50ML w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Jimmy Choo Jimmy Choo woda toaletowa 100ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena DIOR Miss Dior woda perfumowana 50ML?

Najtaniej DIOR Miss Dior woda perfumowana 50ML można było kupić za 315 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-21.

🏷️ Jaka jest cena DIOR Miss Dior woda perfumowana 50ML aktualnie?

Aktualna cena DIOR Miss Dior woda perfumowana 50ML wynosi 385.95 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o DIOR Miss Dior woda perfumowana 50ML?

Według serwisu Ceneo, DIOR Miss Dior woda perfumowana 50ML posiada 9 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Gucci Gucci Guilty Parfum For Him Woda Perfumowana 90 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.