Historia ceny i opinie o Dior Miss Dior Woda Perfumowana 100ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dior Miss Dior Woda Perfumowana 100ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 349.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 399.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 329.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Dior Miss Dior Woda Perfumowana 100ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dior Miss Dior Woda Perfumowana 100ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dior Miss Dior Woda Perfumowana 100ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 349.99 (wykryta w dniu: 2023-10-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 399.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Dior Miss Dior Woda Perfumowana 100ml

Dior Miss Dior Woda Perfumowana 100ml to wyjątkowy i elegancki zapach dla romantycznej kobiety, który nawiązuje do sukcesu wcześniejszych perfum Miss Dior Chérie z 2006 roku. Oferuje długotrwały, namiętny romans z nutami sandałowca, które w połączeniu z orzeźwiającym koktajlem owocowych tonów, jaśminem, różą, kwiatem pomarańczy, bergamotką, pomarańczą i mandarynką tworzą idealną kompozycję dla naturalnej kobiecości z odrobiną tajemniczego uwodzenia. Dzięki nim każda kobieta poczuje się piękna i inspirująca, a zapach zdobędzie jej serce już od pierwszego spotkania.

Gdzie kupić Dior Miss Dior Woda Perfumowana 100ml

Według naszych danych Dior Miss Dior Woda Perfumowana 100ml można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Dior Miss Dior Woda Perfumowana 100ml za kwotę 399.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 40.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Dior Miss Dior Woda Perfumowana 100ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dior Miss Dior Woda Perfumowana 100ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 329 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Dior Miss Dior Woda Perfumowana 100ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Samsung Galaxy Watch4 Classic SM-R890 46mm Czarny.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Dior Miss Dior Woda Perfumowana 100ml?

Najtaniej Dior Miss Dior Woda Perfumowana 100ml można było kupić za 349.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-01.

🏷️ Jaka jest cena Dior Miss Dior Woda Perfumowana 100ml aktualnie?

Aktualna cena Dior Miss Dior Woda Perfumowana 100ml wynosi 399.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Dior Miss Dior Woda Perfumowana 100ml?

Według serwisu Ceneo, Dior Miss Dior Woda Perfumowana 100ml posiada 329 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Christian Dior J adore Woda perfumowana 75ml spray.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.