Historia ceny i opinie o Dior Dior Homme Sport Woda Toaletowa 75 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dior Dior Homme Sport Woda Toaletowa 75 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 278.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 314.1.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 140.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 9.02.2024.

Cena Dior Dior Homme Sport Woda Toaletowa 75 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dior Dior Homme Sport Woda Toaletowa 75 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dior Dior Homme Sport Woda Toaletowa 75 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 278 (wykryta w dniu: 2023-02-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 314.1. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Dior Dior Homme Sport Woda Toaletowa 75 ml

Dior Dior Homme Sport Woda Toaletowa 75 ml to świeża i zmysłowa kompozycja zapachowa od Diora, która łączy w sobie orzeźwiające nuty cytryny i bergamotki z otulającymi aromatami bursztynu, olibanum i różowego pieprzu. Zapach ma subtelny i pociągający charakter męskości, dzięki czemu jest doskonały dla każdego mężczyzny ceniącego sobie indywidualność i styl. Flakon jest elegancki, wykonany z przezroczystego szkła z charakterystyczną nakrętką w kształcie krystalicznego bloku, a nazwa SPORT wyróżnia się intensywną czerwoną czcionką. Produkt jest z rodziny zapachowej drzewno-przyprawowej i zawiera 16128 alcohol, parfum (fragrance), aqua w składzie.

Gdzie kupić Dior Dior Homme Sport Woda Toaletowa 75 ml

Według naszych danych Dior Dior Homme Sport Woda Toaletowa 75 ml można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Dior Dior Homme Sport Woda Toaletowa 75 ml za kwotę 314.1 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 31.41 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Dior Dior Homme Sport Woda Toaletowa 75 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dior Dior Homme Sport Woda Toaletowa 75 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 140 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Dior Dior Homme Sport Woda Toaletowa 75 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Paco Rabanne Invictus Woda Toaletowa 100 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Dior Dior Homme Sport Woda Toaletowa 75 ml?

Najtaniej Dior Dior Homme Sport Woda Toaletowa 75 ml można było kupić za 278 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-16.

🏷️ Jaka jest cena Dior Dior Homme Sport Woda Toaletowa 75 ml aktualnie?

Aktualna cena Dior Dior Homme Sport Woda Toaletowa 75 ml wynosi 314.1 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Dior Dior Homme Sport Woda Toaletowa 75 ml?

Według serwisu Ceneo, Dior Dior Homme Sport Woda Toaletowa 75 ml posiada 140 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Jimmy Choo Jimmy Woda Perfumowana 40ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.