Historia ceny i opinie o Dexxer Masażer Do Czyszczenia Twarzy Szczoteczka Soniczna

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dexxer Masażer Do Czyszczenia Twarzy Szczoteczka Soniczna był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 29.9.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 29.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 4.
  • ⭐️ Ocena produktu to 3.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 10.01.2024.

Cena Dexxer Masażer Do Czyszczenia Twarzy Szczoteczka Soniczna

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dexxer Masażer Do Czyszczenia Twarzy Szczoteczka Soniczna. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dexxer Masażer Do Czyszczenia Twarzy Szczoteczka Soniczna, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 29.9 (wykryta w dniu: 2023-09-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-10) wynosi 29.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Dexxer Masażer Do Czyszczenia Twarzy Szczoteczka Soniczna

Według naszych danych Dexxer Masażer Do Czyszczenia Twarzy Szczoteczka Soniczna można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Dexxer Masażer Do Czyszczenia Twarzy Szczoteczka Soniczna za kwotę 29.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 2.99 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Dexxer Masażer Do Czyszczenia Twarzy Szczoteczka Soniczna Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dexxer Masażer Do Czyszczenia Twarzy Szczoteczka Soniczna, to w serwisie Ceneo znajdziesz 4 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 3.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Dexxer Masażer Do Czyszczenia Twarzy Szczoteczka Soniczna w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Inface Szczoteczka Soniczna + Urządzenie Do Pielęgnacji Twarzy Absorpcja Jonów (CF03D).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Dexxer Masażer Do Czyszczenia Twarzy Szczoteczka Soniczna?

Najtaniej Dexxer Masażer Do Czyszczenia Twarzy Szczoteczka Soniczna można było kupić za 29.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-09-11.

🏷️ Jaka jest cena Dexxer Masażer Do Czyszczenia Twarzy Szczoteczka Soniczna aktualnie?

Aktualna cena Dexxer Masażer Do Czyszczenia Twarzy Szczoteczka Soniczna wynosi 29.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-10.

🗣️️ Jakie są opinie o Dexxer Masażer Do Czyszczenia Twarzy Szczoteczka Soniczna?

Według serwisu Ceneo, Dexxer Masażer Do Czyszczenia Twarzy Szczoteczka Soniczna posiada 4 opinii, a średnia ocen wynosi 3.4/5.

Zobacz także historia ceny Inface Zestaw Peeling kawitacyjny MS7100 + Urządzenie jajko do pielęgnacji twarzy CF-03D.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.