Historia ceny i opinie o Dermofuture Szczoteczka Soniczna Do Oczyszczania Twarzy 1Szt

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Dermofuture Szczoteczka Soniczna Do Oczyszczania Twarzy 1Szt był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 49.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 49.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 30.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Dermofuture Szczoteczka Soniczna Do Oczyszczania Twarzy 1Szt

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Dermofuture Szczoteczka Soniczna Do Oczyszczania Twarzy 1Szt. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Dermofuture Szczoteczka Soniczna Do Oczyszczania Twarzy 1Szt, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 49.99 (wykryta w dniu: 2024-02-02). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 49.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Dermofuture Szczoteczka Soniczna Do Oczyszczania Twarzy 1Szt

Dermofuture Szczoteczka Soniczna Do Oczyszczania Twarzy to urządzenie przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Jest niebieska, wykonuje 100 lekkich wibracji na sekundę, co gwarantuje dokładne oczyszczenie skóry z zabrudzeń, pozostałości makijażu, odblokowanie porów i usunięcie nadmiaru sebum, a także ujędrnienie cery. Szczoteczka jest wygodna i wodoodporna, co pozwala na jej łatwe użycie i czyszczenie. W komplecie znajduje się kabel USB do ładowania urządzenia przez gniazdko USB lub bezpośrednio do gniazdka. Urządzenie posiada zintegrowany timer, który przeprowadzi przez proces oczyszczania, a po 60 sekundach informuje o zakończeniu pracy. Soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy Dermofuture to przyjemny i łatwy sposób na codzienną pielęgnację skóry twarzy.

Gdzie kupić Dermofuture Szczoteczka Soniczna Do Oczyszczania Twarzy 1Szt

Według naszych danych Dermofuture Szczoteczka Soniczna Do Oczyszczania Twarzy 1Szt można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Dermofuture Szczoteczka Soniczna Do Oczyszczania Twarzy 1Szt za kwotę 49.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 5.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Dermofuture Szczoteczka Soniczna Do Oczyszczania Twarzy 1Szt Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Dermofuture Szczoteczka Soniczna Do Oczyszczania Twarzy 1Szt, to w serwisie Ceneo znajdziesz 30 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Dermofuture Szczoteczka Soniczna Do Oczyszczania Twarzy 1Szt w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Eldom Aparat do mikrodermabrazji ZU10.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Dermofuture Szczoteczka Soniczna Do Oczyszczania Twarzy 1Szt?

Najtaniej Dermofuture Szczoteczka Soniczna Do Oczyszczania Twarzy 1Szt można było kupić za 49.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-02-02.

🏷️ Jaka jest cena Dermofuture Szczoteczka Soniczna Do Oczyszczania Twarzy 1Szt aktualnie?

Aktualna cena Dermofuture Szczoteczka Soniczna Do Oczyszczania Twarzy 1Szt wynosi 49.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o Dermofuture Szczoteczka Soniczna Do Oczyszczania Twarzy 1Szt?

Według serwisu Ceneo, Dermofuture Szczoteczka Soniczna Do Oczyszczania Twarzy 1Szt posiada 30 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny INNOGIO GIOPERFECT SHINE GIO-705.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.