Historia ceny i opinie o Depilator REMINGTON WPG4035

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Depilator REMINGTON WPG4035 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 97.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 124.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 21.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.2 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Depilator REMINGTON WPG4035

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Depilator REMINGTON WPG4035. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Depilator REMINGTON WPG4035, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 97.99 (wykryta w dniu: 2023-04-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-20) wynosi 124. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Depilator REMINGTON WPG4035

Depilator REMINGTON WPG4035 to golarka damska z trymerami głowicowymi, która jest zasilana sieciowo-akumulatorowo. Urządzenie umożliwia depilację zarówno na sucho jak i na mokro, dzięki antypoślizgowemu uchwytowi oraz wskaźnikowi ładowania. Posiada technologię Nano Silver, która zapewnia precyzyjną i bezpieczną depilację. Akcesoria dołączone do zestawu ułatwiają użytkowanie, a hipoalergiczna mini folia goląca gwarantuje gładkie rezultaty. REMINGTON WPG4035 jest prosty w czyszczeniu dzięki odłączanej głowicy, a bogate wyposażenie z trzema końcówkami umożliwia dostosowanie parametrów przycinania do indywidualnych potrzeb. Szczotka złuszczająca zapewnia komfort golenia.

Gdzie kupić Depilator REMINGTON WPG4035

Według naszych danych Depilator REMINGTON WPG4035 można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Depilator REMINGTON WPG4035 za kwotę 124 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 12.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Depilator REMINGTON WPG4035 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Depilator REMINGTON WPG4035, to w serwisie Ceneo znajdziesz 21 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.2 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Depilator REMINGTON WPG4035 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Depilator PHILIPS BRT383/15.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Depilator REMINGTON WPG4035?

Najtaniej Depilator REMINGTON WPG4035 można było kupić za 97.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-16.

🏷️ Jaka jest cena Depilator REMINGTON WPG4035 aktualnie?

Aktualna cena Depilator REMINGTON WPG4035 wynosi 124 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Depilator REMINGTON WPG4035?

Według serwisu Ceneo, Depilator REMINGTON WPG4035 posiada 21 opinii, a średnia ocen wynosi 4.2/5.

Zobacz także historia ceny Depilator BRAUN Silk-epil 9-710.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.