Historia ceny i opinie o Depilator BRAUN Silk-epil 9-890

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Depilator BRAUN Silk-epil 9-890 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 400.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 566.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 38.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Depilator BRAUN Silk-epil 9-890

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Depilator BRAUN Silk-epil 9-890. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Depilator BRAUN Silk-epil 9-890, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 400 (wykryta w dniu: 2023-07-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 566. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Depilator BRAUN Silk-epil 9-890

Depilator BRAUN Silk-epil 9-890 to pierwszy inteligentny depilator na świecie z technologią SensoSmart™, która zapewnia profesjonalne rezultaty depilacji w domu. Inteligentny czujnik prowadzi przez cały proces, sygnalizując czerwoną lampką ostrzegawczą jeśli nacisk jest zbyt mocny, co pozwala na optymalizację siły nacisku i efektywne usuwanie włosków. Urządzenie usuwa włoski krótsze niż wosk, zapewniając dokładność jak w salonie kosmetycznym, a technologia Wet & Dry 100% wodoodporność umożliwia bezbolesną depilację pod ciepłą wodą. Posiada pęsety MicroGrip, ruchomą głowicę dopasowującą się do kształtów ciała i lampkę Smartlight uwydatniającą nawet najdrobniejsze włoski. Zasilanie akumulatorowe zapewnia wygodę użytkowania bez przewodów.

Gdzie kupić Depilator BRAUN Silk-epil 9-890

Według naszych danych Depilator BRAUN Silk-epil 9-890 można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Depilator BRAUN Silk-epil 9-890 za kwotę 566 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 56.60 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Depilator BRAUN Silk-epil 9-890 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Depilator BRAUN Silk-epil 9-890, to w serwisie Ceneo znajdziesz 38 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Depilator BRAUN Silk-epil 9-890 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Depilator  BRAUN IPL Silk-expert Pro 5 PL5243.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Depilator BRAUN Silk-epil 9-890?

Najtaniej Depilator BRAUN Silk-epil 9-890 można było kupić za 400 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-06.

🏷️ Jaka jest cena Depilator BRAUN Silk-epil 9-890 aktualnie?

Aktualna cena Depilator BRAUN Silk-epil 9-890 wynosi 566 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Depilator BRAUN Silk-epil 9-890?

Według serwisu Ceneo, Depilator BRAUN Silk-epil 9-890 posiada 38 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Depilator PHILIPS Beauty Set 9000 BRE740/90.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.