Historia ceny i opinie o Depilator BRAUN Silk-epil 9-720

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Depilator BRAUN Silk-epil 9-720 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 299.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 389.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 28.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1.02.2024.

Cena Depilator BRAUN Silk-epil 9-720

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Depilator BRAUN Silk-epil 9-720. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Depilator BRAUN Silk-epil 9-720, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 299 (wykryta w dniu: 2023-11-25). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 389. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Depilator BRAUN Silk-epil 9-720

Depilator Braun Silk-epil 9-720 to wysokiej jakości urządzenie do usuwania włosów zasilane akumulatorowo. Posiada ono szeroką głowicę depilacyjną, która przyspiesza zabieg oraz technologię MicroGrip, która umożliwia skuteczne usuwanie włosów za jednym pociągnięciem. W zestawie znajdują się nakładki do golenia, przycinania i masażu, co pozwala na dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb użytkownika. Dzięki pełnej wodoszczelności depilator można używać zarówno na sucho, jak i pod prysznicem, co czyni zabieg komfortowym i łagodniejszym dla skóry. Urządzenie jest również wyposażone w głowicę dopasowującą się do kształtów ciała, co pozwala na skuteczną depilację trudno dostępnych miejsc. Braun Silk-epil 9-720 to idealna propozycja dla osób poszukujących skutecznego i wszechstronnego urządzenia do depilacji.

Gdzie kupić Depilator BRAUN Silk-epil 9-720

Według naszych danych Depilator BRAUN Silk-epil 9-720 można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Depilator BRAUN Silk-epil 9-720 za kwotę 389 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 38.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Depilator BRAUN Silk-epil 9-720 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Depilator BRAUN Silk-epil 9-720, to w serwisie Ceneo znajdziesz 28 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Depilator BRAUN Silk-epil 9-720 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Depilator PHILIPS Lumea 9000 BRI955/00.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Depilator BRAUN Silk-epil 9-720?

Najtaniej Depilator BRAUN Silk-epil 9-720 można było kupić za 299 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-25.

🏷️ Jaka jest cena Depilator BRAUN Silk-epil 9-720 aktualnie?

Aktualna cena Depilator BRAUN Silk-epil 9-720 wynosi 389 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Depilator BRAUN Silk-epil 9-720?

Według serwisu Ceneo, Depilator BRAUN Silk-epil 9-720 posiada 28 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Depilator BRAUN Silk-epil 9 Flex 9020.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.