Historia ceny i opinie o Depilator BRAUN FS1000

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Depilator BRAUN FS1000 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 77.75.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 126.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 42.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Depilator BRAUN FS1000

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Depilator BRAUN FS1000. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Depilator BRAUN FS1000, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 77.75 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 126. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Depilator BRAUN FS1000

Minidepilator Braun FS1000 to kompaktowe urządzenie, zaprojektowane z myślą o delikatnym i bezstresowym usuwaniu owłosienia twarzy. Wyposażony w lampkę Smartlight, pozwala na dokładne usunięcie nawet najdrobniejszego meszku, zapewniając gładką skórę. Obrotowa konstrukcja depilatora dostosowuje się do konturów skóry, dzięki czemu jest on szybki i skuteczny nawet w trudno dostępnych miejscach. Jest łagodny dla skóry, dzięki obrotowemu systemowi tnącemu oraz folii ochronnej. Ścina włoski blisko skóry, przygotowując ją do równomiernego nałożenia makijażu. Jego miniaturowe rozmiary sprawiają, że jest idealny do użytku w podróży, można go łatwo przechowywać w torebce i używać w razie potrzeby. Zasilany bateriami, jest prosty w obsłudze i gwarantuje doskonałe wyniki.

Gdzie kupić Depilator BRAUN FS1000

Według naszych danych Depilator BRAUN FS1000 można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Depilator BRAUN FS1000 za kwotę 126 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 12.60 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Depilator BRAUN FS1000 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Depilator BRAUN FS1000, to w serwisie Ceneo znajdziesz 42 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Depilator BRAUN FS1000 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Depilator BRAUN Silk-epil 5 5-820.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Depilator BRAUN FS1000?

Najtaniej Depilator BRAUN FS1000 można było kupić za 77.75 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Depilator BRAUN FS1000 aktualnie?

Aktualna cena Depilator BRAUN FS1000 wynosi 126 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Depilator BRAUN FS1000?

Według serwisu Ceneo, Depilator BRAUN FS1000 posiada 42 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Depilator BRAUN IPL Silk-expert Pro 3 PL3132.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.