Historia ceny i opinie o Depilator Beurer HL 40

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Depilator Beurer HL 40 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 125.67 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 159 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Depilator Beurer HL 40

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Depilator Beurer HL 40. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Depilator Beurer HL 40, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 125.67 zł (wykryta w dniu: 2022-12-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 159 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Depilator Beurer HL 40

Według naszych danych Depilator Beurer HL 40 można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Depilator Beurer HL 40 Opinie

Sprawdź również historia ceny Depilator Inface Zh01D Ipl Biało Różowy.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Depilator Beurer HL 40?

Najtaniej Depilator Beurer HL 40 można było kupić za 125.67 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-11.

🏷️ Jaka jest cena Depilator Beurer HL 40 aktualnie?

Aktualna cena Depilator Beurer HL 40 wynosi 159 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Depilator Beurer HL 40?

Według serwisu Ceneo, Depilator Beurer HL 40 posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.