Historia ceny i opinie o Denon HOME SOUND BAR 550 czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Denon HOME SOUND BAR 550 czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1808.58.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2299.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 17.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 25.01.2024.

Cena Denon HOME SOUND BAR 550 czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Denon HOME SOUND BAR 550 czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Denon HOME SOUND BAR 550 czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1808.58 (wykryta w dniu: 2023-11-20). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 2299. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Denon HOME SOUND BAR 550 czarny

Według naszych danych Denon HOME SOUND BAR 550 czarny można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Denon HOME SOUND BAR 550 czarny za kwotę 2299 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 229.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Denon HOME SOUND BAR 550 czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Denon HOME SOUND BAR 550 czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 17 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Denon HOME SOUND BAR 550 czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Soundbar Blaupunkt LS200SUB.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Denon HOME SOUND BAR 550 czarny?

Najtaniej Denon HOME SOUND BAR 550 czarny można było kupić za 1808.58 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-20.

🏷️ Jaka jest cena Denon HOME SOUND BAR 550 czarny aktualnie?

Aktualna cena Denon HOME SOUND BAR 550 czarny wynosi 2299 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Denon HOME SOUND BAR 550 czarny?

Według serwisu Ceneo, Denon HOME SOUND BAR 550 czarny posiada 17 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Soundbar Samsung The Terrace HW-LST70T.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.