Historia ceny i opinie o Davidoff Cool Water Intense Woda Perfumowana 75 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Davidoff Cool Water Intense Woda Perfumowana 75 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 82.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 98.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 22 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 111.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1.02.2024.

Cena Davidoff Cool Water Intense Woda Perfumowana 75 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Davidoff Cool Water Intense Woda Perfumowana 75 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Davidoff Cool Water Intense Woda Perfumowana 75 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 82 (wykryta w dniu: 2023-11-14). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-30) wynosi 98. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Davidoff Cool Water Intense Woda Perfumowana 75 ml

Davidoff Cool Water Intense Woda Perfumowana 75 ml to intensywna i świeża kompozycja zapachowa dla aktywnego nowoczesnego mężczyzny, idealna do codziennego stosowania. Zapach otwiera się orzeźwiającymi nutami zielonych brazylijskich mandarynek zebranych ręcznie, przechodząc w orientalne akordy odurzającej wody kokosowej i kończąc na rozgrzewających nutach ambry, które wzmacniają zmysłowość. Flakon w ciemniejszym kolorze niż oryginalna wersja oraz charyzmatyczny Christian Hogue jako twarz kampanii nadają zapachowi nowy rozdział morskiej świeżości. Razem z damską wersją tworzy świeży duet. Woda perfumowana od Davidoff stanowi jedną z najpopularniejszych kompozycji zapachowych od momentu wejścia na rynek.

Gdzie kupić Davidoff Cool Water Intense Woda Perfumowana 75 ml

Według naszych danych Davidoff Cool Water Intense Woda Perfumowana 75 ml można znaleźć w minimum 22 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Davidoff Cool Water Intense Woda Perfumowana 75 ml za kwotę 98 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 9.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Davidoff Cool Water Intense Woda Perfumowana 75 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Davidoff Cool Water Intense Woda Perfumowana 75 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 111 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Davidoff Cool Water Intense Woda Perfumowana 75 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Juliette Has A Gun Lady Vengeance woda perfumowana 50ml spray.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Davidoff Cool Water Intense Woda Perfumowana 75 ml?

Najtaniej Davidoff Cool Water Intense Woda Perfumowana 75 ml można było kupić za 82 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-14.

🏷️ Jaka jest cena Davidoff Cool Water Intense Woda Perfumowana 75 ml aktualnie?

Aktualna cena Davidoff Cool Water Intense Woda Perfumowana 75 ml wynosi 98 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Davidoff Cool Water Intense Woda Perfumowana 75 ml?

Według serwisu Ceneo, Davidoff Cool Water Intense Woda Perfumowana 75 ml posiada 111 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Calvin Klein Obsession For Men Woda Toaletowa 125 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.