Historia ceny i opinie o DAP Audio CORE Beat

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt DAP Audio CORE Beat był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 945.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1184.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11.01.2024.

Cena DAP Audio CORE Beat

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu DAP Audio CORE Beat. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena DAP Audio CORE Beat, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 945.99 (wykryta w dniu: 2023-11-20). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-11) wynosi 1184. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić DAP Audio CORE Beat

Według naszych danych DAP Audio CORE Beat można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując DAP Audio CORE Beat za kwotę 1184 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 118.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

DAP Audio CORE Beat Opinie

Sprawdź również historia ceny DAP-Audio CORE MIX-2 USB.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena DAP Audio CORE Beat?

Najtaniej DAP Audio CORE Beat można było kupić za 945.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-20.

🏷️ Jaka jest cena DAP Audio CORE Beat aktualnie?

Aktualna cena DAP Audio CORE Beat wynosi 1184 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-11.

🗣️️ Jakie są opinie o DAP Audio CORE Beat?

Według serwisu Ceneo, DAP Audio CORE Beat posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Vonyx CDJ450.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.