Historia ceny i opinie o Czytnik inkBOOK Calypso Plus Czerwony

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Czytnik inkBOOK Calypso Plus Czerwony był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 480.5.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 499.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 27.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Czytnik inkBOOK Calypso Plus Czerwony

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Czytnik inkBOOK Calypso Plus Czerwony. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Czytnik inkBOOK Calypso Plus Czerwony, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 480.5 (wykryta w dniu: 2023-12-18). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 499. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Czytnik inkBOOK Calypso Plus Czerwony

Czytnik inkBOOK Calypso Plus Czerwony to urządzenie nie tylko do czytania e-booków, ale także słuchania audiobooków, dzięki pojemności 16GB można na nim pomieścić tysiące ebooków i audiobooków. Z ekranem E Ink o przekątnej 6 cali czytanie jest komfortowe i nie męczy oczu, nawet w pełnym słońcu, a funkcja doświetlenia pozwala na czytanie w ciemności, bez przeszkadzania innym. Urządzenie jest lekkie i poręczne, co ułatwia zabranie go w dowolne miejsce, a dzięki funkcji bluetooth można połączyć się z zewnętrznymi słuchawkami. Brak reklam i powiadomień umożliwia pełne skupienie się na lekturze. InkBOOK Calypso Plus to idealny wybór dla miłośników książek, którzy cenią sobie wygodę i wszechstronność.

Gdzie kupić Czytnik inkBOOK Calypso Plus Czerwony

Według naszych danych Czytnik inkBOOK Calypso Plus Czerwony można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Czytnik inkBOOK Calypso Plus Czerwony za kwotę 499 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 49.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Czytnik inkBOOK Calypso Plus Czerwony Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Czytnik inkBOOK Calypso Plus Czerwony, to w serwisie Ceneo znajdziesz 27 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Czytnik inkBOOK Calypso Plus Czerwony w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Czytnik Onyx Boox Max Lumi 2.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Czytnik inkBOOK Calypso Plus Czerwony?

Najtaniej Czytnik inkBOOK Calypso Plus Czerwony można było kupić za 480.5 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-18.

🏷️ Jaka jest cena Czytnik inkBOOK Calypso Plus Czerwony aktualnie?

Aktualna cena Czytnik inkBOOK Calypso Plus Czerwony wynosi 499 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Czytnik inkBOOK Calypso Plus Czerwony?

Według serwisu Ceneo, Czytnik inkBOOK Calypso Plus Czerwony posiada 27 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Frytkownica CONCEPT FAMILY 5 FR5000.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.