Historia ceny Czytnik ebooków PocketBook Touch Lux 5

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Czytnik ebooków PocketBook Touch Lux 5 był w przeszłości droższy lub tańszy, to sprawdź poniższy wykres. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 479.04 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 509 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 21 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 93opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 6/28/2022.
Przejdź do sklepu

Cena Czytnik ebooków PocketBook Touch Lux 5

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Czytnik ebooków PocketBook Touch Lux 5. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Czytnik ebooków PocketBook Touch Lux 5, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 479.04 zł (wykryta w dniu: 2021-12-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2022-06-28) wynosi 509 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Czytnik ebooków PocketBook Touch Lux 5

Według naszych danych Czytnik ebooków PocketBook Touch Lux 5 można znaleźć w minimum 21 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Opinie Czytnik ebooków PocketBook Touch Lux 5

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Czytnik ebooków PocketBook Touch Lux 5, to w serwisie Ceneo znajdziesz 93 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5.

Sprawdź również historia ceny Czytnik ebooków Kindle 10 bez reklam.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie

📉 Jaka była najniższa cena Czytnik ebooków PocketBook Touch Lux 5?

Najtaniej Czytnik ebooków PocketBook Touch Lux 5 można było kupić za 479.04 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2021-12-11.

🏷️ Jaka jest cena Czytnik ebooków PocketBook Touch Lux 5 aktualnie?

Aktualna cena Czytnik ebooków PocketBook Touch Lux 5 wynosi 509 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2022-06-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Czytnik ebooków PocketBook Touch Lux 5?

Według serwisu Ceneo, Czytnik ebooków PocketBook Touch Lux 5 posiada 93 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.