Historia ceny i opinie o Coco Mademoiselle L'Eau Privee 100 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Coco Mademoiselle L'Eau Privee 100 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 328.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 376.77.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 15 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 27.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Coco Mademoiselle L'Eau Privee 100 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Coco Mademoiselle L'Eau Privee 100 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Coco Mademoiselle L'Eau Privee 100 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 328 (wykryta w dniu: 2023-10-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 376.77. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Coco Mademoiselle L'Eau Privee 100 ml

Coco Mademoiselle L'Eau Privee to orientalno-kwiatowa woda perfumowana od Chanel o pojemności 100 ml, wydana w 2020 roku, stworzona przez Oliviera Polge jako wyraz dla kobiet śmiałych i niezależnych, które czują się najlepiej nocą. Perfumy te charakteryzują się wyczuwalnymi nutami jaśminu, mandarynki, piżma i róż, a także dodatkową nutą białego piżma, która nadaje im niezapomnianego aromatu. Zapach jest jednocześnie orzeźwiający i ciepły, delikatny i intensywny, tworząc feerię barw i wywołując niekończącą się energię. Coco Mademoiselle L'Eau Privee to woda o wyjątkowej trwałości, doskonała na specjalne okazje, dzięki której żadna kobieta nie przejdzie niezauważona.

Gdzie kupić Coco Mademoiselle L'Eau Privee 100 ml

Według naszych danych Coco Mademoiselle L'Eau Privee 100 ml można znaleźć w minimum 15 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Coco Mademoiselle L'Eau Privee 100 ml za kwotę 376.77 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 37.68 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Coco Mademoiselle L'Eau Privee 100 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Coco Mademoiselle L'Eau Privee 100 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 27 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Coco Mademoiselle L'Eau Privee 100 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Guerlain Vetiver Woda Toaletowa 100 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Coco Mademoiselle L'Eau Privee 100 ml?

Najtaniej Coco Mademoiselle L'Eau Privee 100 ml można było kupić za 328 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-16.

🏷️ Jaka jest cena Coco Mademoiselle L'Eau Privee 100 ml aktualnie?

Aktualna cena Coco Mademoiselle L'Eau Privee 100 ml wynosi 376.77 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Coco Mademoiselle L'Eau Privee 100 ml?

Według serwisu Ceneo, Coco Mademoiselle L'Eau Privee 100 ml posiada 27 opinii, a średnia ocen wynosi 4.0/5.

Zobacz także historia ceny Hugo Boss The Scent Magnetic For Her Woda Perfumowana 50 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.