Historia ceny i opinie o Clinique Aromatics In White Woda Perfumowana 100ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Clinique Aromatics In White Woda Perfumowana 100ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 199.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 339.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 3.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Clinique Aromatics In White Woda Perfumowana 100ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Clinique Aromatics In White Woda Perfumowana 100ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Clinique Aromatics In White Woda Perfumowana 100ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 199 (wykryta w dniu: 2024-01-09). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-30) wynosi 339.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Clinique Aromatics In White Woda Perfumowana 100ml

Według naszych danych Clinique Aromatics In White Woda Perfumowana 100ml można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Clinique Aromatics In White Woda Perfumowana 100ml za kwotę 339.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 34.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Clinique Aromatics In White Woda Perfumowana 100ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Clinique Aromatics In White Woda Perfumowana 100ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Clinique Aromatics In White Woda Perfumowana 100ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Loewe Esencia Loewe Sport Woda Toaletowa 150 ml TESTER.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Clinique Aromatics In White Woda Perfumowana 100ml?

Najtaniej Clinique Aromatics In White Woda Perfumowana 100ml można było kupić za 199 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-09.

🏷️ Jaka jest cena Clinique Aromatics In White Woda Perfumowana 100ml aktualnie?

Aktualna cena Clinique Aromatics In White Woda Perfumowana 100ml wynosi 339.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Clinique Aromatics In White Woda Perfumowana 100ml?

Według serwisu Ceneo, Clinique Aromatics In White Woda Perfumowana 100ml posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Ralph Lauren Midnight Romance woda perfumowana 50ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.