Historia ceny i opinie o Clinique Aromatics Elixir Woda Toaletowa 45ml Tester

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Clinique Aromatics Elixir Woda Toaletowa 45ml Tester był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 147.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 151.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 40.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Clinique Aromatics Elixir Woda Toaletowa 45ml Tester

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Clinique Aromatics Elixir Woda Toaletowa 45ml Tester. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Clinique Aromatics Elixir Woda Toaletowa 45ml Tester, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 147 (wykryta w dniu: 2023-12-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 151. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Clinique Aromatics Elixir Woda Toaletowa 45ml Tester

Clinique Aromatics Elixir Woda Toaletowa 45ml Tester to szyprowo-kwiatowa, pełna wdzięku i czaru, kobieca kreacja, która jest najstarszymi perfumami marki Clinique, wprowadzonymi w 1975 roku. Charakteryzuje je klasyczna formuła zapachowa z mocnymi i ostrymi brzmieniami, które wykreował Bernard Chart. W kompozycji perfum wyczuwalne są nuty jaśminu, róży, tuberozy oraz aromatyczne akcenty szałwii, werbeny i rumianku, które w sercu uzupełniają subtelne i słodkie akcenty geranium, ylang-ylang i białej róży. Tester 45 ml pojemności pozwala na wypróbowanie zapachu przed zakupem pełnowymiarowego produktu.

Gdzie kupić Clinique Aromatics Elixir Woda Toaletowa 45ml Tester

Według naszych danych Clinique Aromatics Elixir Woda Toaletowa 45ml Tester można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Clinique Aromatics Elixir Woda Toaletowa 45ml Tester za kwotę 151 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 15.10 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Clinique Aromatics Elixir Woda Toaletowa 45ml Tester Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Clinique Aromatics Elixir Woda Toaletowa 45ml Tester, to w serwisie Ceneo znajdziesz 40 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Clinique Aromatics Elixir Woda Toaletowa 45ml Tester w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Givenchy Play Woda Toaletowa 50 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Clinique Aromatics Elixir Woda Toaletowa 45ml Tester?

Najtaniej Clinique Aromatics Elixir Woda Toaletowa 45ml Tester można było kupić za 147 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-24.

🏷️ Jaka jest cena Clinique Aromatics Elixir Woda Toaletowa 45ml Tester aktualnie?

Aktualna cena Clinique Aromatics Elixir Woda Toaletowa 45ml Tester wynosi 151 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Clinique Aromatics Elixir Woda Toaletowa 45ml Tester?

Według serwisu Ceneo, Clinique Aromatics Elixir Woda Toaletowa 45ml Tester posiada 40 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily Woda Toaletowa 100 Ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.