Historia ceny i opinie o CleanMate RV600

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt CleanMate RV600 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 944.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 947.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 10.02.2024.

Cena CleanMate RV600

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu CleanMate RV600. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena CleanMate RV600, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 944 (wykryta w dniu: 2023-06-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-10) wynosi 947. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić CleanMate RV600

Według naszych danych CleanMate RV600 można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując CleanMate RV600 za kwotę 947 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 94.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

CleanMate RV600 Opinie

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Siemens VSZ7330.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena CleanMate RV600?

Najtaniej CleanMate RV600 można było kupić za 944 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-26.

🏷️ Jaka jest cena CleanMate RV600 aktualnie?

Aktualna cena CleanMate RV600 wynosi 947 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-10.

🗣️️ Jakie są opinie o CleanMate RV600?

Według serwisu Ceneo, CleanMate RV600 posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi /5.

Zobacz także historia ceny Cecotec Conga 7490 Ultimate X-Treme (8067).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.