Historia ceny i opinie o Christian Dior Poison Girl Woda Toaletowa Woda Toaletowa 100ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Christian Dior Poison Girl Woda Toaletowa Woda Toaletowa 100ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 229.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 445.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 94.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Christian Dior Poison Girl Woda Toaletowa Woda Toaletowa 100ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Christian Dior Poison Girl Woda Toaletowa Woda Toaletowa 100ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Christian Dior Poison Girl Woda Toaletowa Woda Toaletowa 100ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 229.99 (wykryta w dniu: 2023-01-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 445. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Christian Dior Poison Girl Woda Toaletowa Woda Toaletowa 100ml

Christian Dior Poison Girl Woda Toaletowa to efektowna kompozycja zapachowa o pojemności 100 ml, która została wydana na rynek w 2017 roku jako odświeżona wersja oryginalnego zapachu Poison. Twórcą tej wody toaletowej jest Francois Demachy, który oparł kompozycję na efekcie szokowym trzech aromatycznych aspektów: odświeżającej mrożonej pomarańczy, ciepłych róż z Grasse i świetlistego neroli. Zapach charakteryzuje się nutami głowy z mrożoną pomarańczą, nutami serca z różą z Grasse i nutami bazy z neroli, co czyni go orientalno-kwiatowym. Produkt dedykowany jest frywolnym i śmiałym kobietom, które pragną podkreślić swoją kobiecość. Cena detaliczna wynosi 539 zł.

Gdzie kupić Christian Dior Poison Girl Woda Toaletowa Woda Toaletowa 100ml

Według naszych danych Christian Dior Poison Girl Woda Toaletowa Woda Toaletowa 100ml można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Christian Dior Poison Girl Woda Toaletowa Woda Toaletowa 100ml za kwotę 445 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 44.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Christian Dior Poison Girl Woda Toaletowa Woda Toaletowa 100ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Christian Dior Poison Girl Woda Toaletowa Woda Toaletowa 100ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 94 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Christian Dior Poison Girl Woda Toaletowa Woda Toaletowa 100ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Guerlain Shalimar Woman Woda Toaletowa 90 ml TESTER.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Christian Dior Poison Girl Woda Toaletowa Woda Toaletowa 100ml?

Najtaniej Christian Dior Poison Girl Woda Toaletowa Woda Toaletowa 100ml można było kupić za 229.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-01.

🏷️ Jaka jest cena Christian Dior Poison Girl Woda Toaletowa Woda Toaletowa 100ml aktualnie?

Aktualna cena Christian Dior Poison Girl Woda Toaletowa Woda Toaletowa 100ml wynosi 445 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Christian Dior Poison Girl Woda Toaletowa Woda Toaletowa 100ml?

Według serwisu Ceneo, Christian Dior Poison Girl Woda Toaletowa Woda Toaletowa 100ml posiada 94 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Diesel Bad Woda Toaletowa 125 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.