Historia ceny i opinie o Christian Dior Homme Intense Woda Perfumowana 100 ml Spray

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Christian Dior Homme Intense Woda Perfumowana 100 ml Spray był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 199.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 418.49.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 11 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 466.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 9.02.2024.

Cena Christian Dior Homme Intense Woda Perfumowana 100 ml Spray

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Christian Dior Homme Intense Woda Perfumowana 100 ml Spray. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Christian Dior Homme Intense Woda Perfumowana 100 ml Spray, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 199 (wykryta w dniu: 2023-10-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 418.49. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Christian Dior Homme Intense Woda Perfumowana 100 ml Spray

Christian Dior Homme Intense Woda Perfumowana 100 ml Spray to wyjątkowa kompozycja zapachowa dla mężczyzn od kultowej marki Dior. Perfumy te charakteryzują się kwiatowo-drzewnymi akordami z wyczuwalnymi nutami ambry, drzewa cedrowego, kardamonu, kwiatów, piżma, szałwii, wanilii i wetiweru, które dopełniają nieskazitelny image mężczyzny sukcesu w nowoczesnym świecie. Prawdziwie męski aromat lawendy wyłaniający się z nuty głowy pozwala uwolnić pewność siebie i spokój, podczas gdy sensualny irys i egzotyczny hibiskus z nuty serca umocnione są przez drewno cedrowe z nuty podstawy, co wzmocni godność zaufania i oczaruje kobiety, określając użytkownika jako mężczyznę z klasą, który wie czego chce i uwielbia otaczać się luksusem.

Gdzie kupić Christian Dior Homme Intense Woda Perfumowana 100 ml Spray

Według naszych danych Christian Dior Homme Intense Woda Perfumowana 100 ml Spray można znaleźć w minimum 11 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Christian Dior Homme Intense Woda Perfumowana 100 ml Spray za kwotę 418.49 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 41.85 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Christian Dior Homme Intense Woda Perfumowana 100 ml Spray Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Christian Dior Homme Intense Woda Perfumowana 100 ml Spray, to w serwisie Ceneo znajdziesz 466 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Christian Dior Homme Intense Woda Perfumowana 100 ml Spray w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Dolce & Gabbana Pour Homme Woda Toaletowa Spray 125 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Christian Dior Homme Intense Woda Perfumowana 100 ml Spray?

Najtaniej Christian Dior Homme Intense Woda Perfumowana 100 ml Spray można było kupić za 199 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-26.

🏷️ Jaka jest cena Christian Dior Homme Intense Woda Perfumowana 100 ml Spray aktualnie?

Aktualna cena Christian Dior Homme Intense Woda Perfumowana 100 ml Spray wynosi 418.49 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Christian Dior Homme Intense Woda Perfumowana 100 ml Spray?

Według serwisu Ceneo, Christian Dior Homme Intense Woda Perfumowana 100 ml Spray posiada 466 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Christian Dior Sauvage Woda Toaletowa 100 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.