Historia ceny i opinie o Christian Dior Dior Homme Intense Woda Perfumowana 150 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Christian Dior Dior Homme Intense Woda Perfumowana 150 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 285.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 589.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 466.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Christian Dior Dior Homme Intense Woda Perfumowana 150 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Christian Dior Dior Homme Intense Woda Perfumowana 150 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Christian Dior Dior Homme Intense Woda Perfumowana 150 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 285 (wykryta w dniu: 2023-12-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 589. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Christian Dior Dior Homme Intense Woda Perfumowana 150 ml

Christian Dior Dior Homme Intense to woda perfumowana o pojemności 150 ml, która posiada wyjątkową kompozycję zapachową składającą się z nut drzewa cedrowego, kwiatów, piżma, szałwii, wanilii i wetiweru. Ten wyrafinowany i męski zapach został stworzony z myślą o nowoczesnym mężczyźnie, który pragnie podkreślić swój nieskazitelny wizerunek i klasę. Homme Intense oferuje początkową nutę głowy z lawendy, która dodaje pewności siebie i spokoju, a następnie przechodzi w serce z irysu i hibiskusa, które są umacniane przez drewno cedrowe. Ta prosta, ale urzekająca mieszanka zapachowa sprawia, że użytkownik staje się człowiekiem sukcesu, emanującym godnością, zaufaniem i luksusem.

Gdzie kupić Christian Dior Dior Homme Intense Woda Perfumowana 150 ml

Według naszych danych Christian Dior Dior Homme Intense Woda Perfumowana 150 ml można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Christian Dior Dior Homme Intense Woda Perfumowana 150 ml za kwotę 589 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 58.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Christian Dior Dior Homme Intense Woda Perfumowana 150 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Christian Dior Dior Homme Intense Woda Perfumowana 150 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 466 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Christian Dior Dior Homme Intense Woda Perfumowana 150 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Lolita Lempicka Mon Premier Parfum Woda Perfumowana 100Ml Tester.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Christian Dior Dior Homme Intense Woda Perfumowana 150 ml?

Najtaniej Christian Dior Dior Homme Intense Woda Perfumowana 150 ml można było kupić za 285 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-21.

🏷️ Jaka jest cena Christian Dior Dior Homme Intense Woda Perfumowana 150 ml aktualnie?

Aktualna cena Christian Dior Dior Homme Intense Woda Perfumowana 150 ml wynosi 589 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Christian Dior Dior Homme Intense Woda Perfumowana 150 ml?

Według serwisu Ceneo, Christian Dior Dior Homme Intense Woda Perfumowana 150 ml posiada 466 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Gucci Flora Gorgeous Jasmine Woda Perfumowana 30Ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.