Historia ceny i opinie o Chloe Nomade Woda Toaletowa 75 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Chloe Nomade Woda Toaletowa 75 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 212.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 260.17.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 22 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 44.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Chloe Nomade Woda Toaletowa 75 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Chloe Nomade Woda Toaletowa 75 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Chloe Nomade Woda Toaletowa 75 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 212 (wykryta w dniu: 2023-01-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 260.17. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Chloe Nomade Woda Toaletowa 75 ml

Chloe Nomade Woda Toaletowa 75 ml to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet o lżejszej i bardziej świetlistej kompozycji niż pierwowzór, z nutami liczi, frezji i mchu dębowego. Premiera zapachu odbyła się w 2019 roku i wyróżnia się na tle damskich perfum oryginalnością i trwałością. Flakon o pojemności 75 ml może nie posiadać korka na atomizerze i mieć napis tester, ale jest to pełnowartościowa, oryginalna wersja produktu. Zapach świetnie sprawdzi się o każdej porze roku.

Gdzie kupić Chloe Nomade Woda Toaletowa 75 ml

Według naszych danych Chloe Nomade Woda Toaletowa 75 ml można znaleźć w minimum 22 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Chloe Nomade Woda Toaletowa 75 ml za kwotę 260.17 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 26.02 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Chloe Nomade Woda Toaletowa 75 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Chloe Nomade Woda Toaletowa 75 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 44 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Chloe Nomade Woda Toaletowa 75 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Guerlain Homme Woda Perfumowana 100 ml TESTER.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Chloe Nomade Woda Toaletowa 75 ml?

Najtaniej Chloe Nomade Woda Toaletowa 75 ml można było kupić za 212 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-06.

🏷️ Jaka jest cena Chloe Nomade Woda Toaletowa 75 ml aktualnie?

Aktualna cena Chloe Nomade Woda Toaletowa 75 ml wynosi 260.17 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Chloe Nomade Woda Toaletowa 75 ml?

Według serwisu Ceneo, Chloe Nomade Woda Toaletowa 75 ml posiada 44 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Donna Karan DKNY Women Summer 2019 woda toaletowa 100ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.