Historia ceny i opinie o Chloe Fleur de Parfum woda perfumowana 75ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Chloe Fleur de Parfum woda perfumowana 75ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 276.64.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 349.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 32.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/21/2023.

Cena Chloe Fleur de Parfum woda perfumowana 75ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Chloe Fleur de Parfum woda perfumowana 75ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Chloe Fleur de Parfum woda perfumowana 75ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 276.64 (wykryta w dniu: 2023-05-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-21) wynosi 349.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Chloe Fleur de Parfum woda perfumowana 75ml

Według naszych danych Chloe Fleur de Parfum woda perfumowana 75ml można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Chloe Fleur de Parfum woda perfumowana 75ml za kwotę 349.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 35.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Chloe Fleur de Parfum woda perfumowana 75ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Chloe Fleur de Parfum woda perfumowana 75ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 32 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Chloe Fleur de Parfum woda perfumowana 75ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Narciso Rodriguez for her Fleur Musc woda perfumowana Spray 30ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Chloe Fleur de Parfum woda perfumowana 75ml?

Najtaniej Chloe Fleur de Parfum woda perfumowana 75ml można było kupić za 276.64 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-21.

🏷️ Jaka jest cena Chloe Fleur de Parfum woda perfumowana 75ml aktualnie?

Aktualna cena Chloe Fleur de Parfum woda perfumowana 75ml wynosi 349.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Chloe Fleur de Parfum woda perfumowana 75ml?

Według serwisu Ceneo, Chloe Fleur de Parfum woda perfumowana 75ml posiada 32 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Bottega Veneta Illusione Illusione woda perfumowana 50ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.