Historia ceny i opinie o Chanel Platinum Dezodorant Sztyft 75ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Chanel Platinum Dezodorant Sztyft 75ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 141.59.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 175.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 2.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Chanel Platinum Dezodorant Sztyft 75ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Chanel Platinum Dezodorant Sztyft 75ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Chanel Platinum Dezodorant Sztyft 75ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 141.59 (wykryta w dniu: 2023-11-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 175. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Chanel Platinum Dezodorant Sztyft 75ml

Według naszych danych Chanel Platinum Dezodorant Sztyft 75ml można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Chanel Platinum Dezodorant Sztyft 75ml za kwotę 175 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 17.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Chanel Platinum Dezodorant Sztyft 75ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Chanel Platinum Dezodorant Sztyft 75ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 2 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Chanel Platinum Dezodorant Sztyft 75ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Hugo Boss szary Woda po goleniu 100ml flakon.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Chanel Platinum Dezodorant Sztyft 75ml?

Najtaniej Chanel Platinum Dezodorant Sztyft 75ml można było kupić za 141.59 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-24.

🏷️ Jaka jest cena Chanel Platinum Dezodorant Sztyft 75ml aktualnie?

Aktualna cena Chanel Platinum Dezodorant Sztyft 75ml wynosi 175 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Chanel Platinum Dezodorant Sztyft 75ml?

Według serwisu Ceneo, Chanel Platinum Dezodorant Sztyft 75ml posiada 2 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Hugo Boss Hugo Just Different Man Woda Toaletowa 150 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.