Historia ceny i opinie o Chanel No 5 Woda Perfumowana 50 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Chanel No 5 Woda Perfumowana 50 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 319.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 459.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 13 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 552.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.3 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Chanel No 5 Woda Perfumowana 50 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Chanel No 5 Woda Perfumowana 50 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Chanel No 5 Woda Perfumowana 50 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 319 (wykryta w dniu: 2023-11-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 459. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Chanel No 5 Woda Perfumowana 50 ml

Chanel No 5 Woda Perfumowana 50 ml to kultowy zapach stworzony przez Gabrielle Chanel, który stał się symbolem elegancji i wyrafinowania. Kompozycja zapachowa wyróżnia się nutami jaśminu, pomarańczy, róży, sandałowca, wanilii, wetiweru oraz ylang-ylang, które łączą się w harmonijną całość, tworząc zmysłowy i niezapomniany aromat. Perfumy te, wybrane przez Chanel spośród dziesięciu propozycji perfumiarza Ernesta Beauxa, mają na celu podkreślić nowoczesność i ponadczasowość, a zarazem uwypuklić zmysłowość i kobiecość. Magiczna moc zapachu Chanel No 5 sprawia, że każda kobieta otoczona nim czuje się wyjątkowo i przyciąga uwagę otoczenia.

Gdzie kupić Chanel No 5 Woda Perfumowana 50 ml

Według naszych danych Chanel No 5 Woda Perfumowana 50 ml można znaleźć w minimum 13 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Chanel No 5 Woda Perfumowana 50 ml za kwotę 459 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 45.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Chanel No 5 Woda Perfumowana 50 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Chanel No 5 Woda Perfumowana 50 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 552 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.3 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Chanel No 5 Woda Perfumowana 50 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny KENZO Flower By Kenzo Woda Perfumowana 100ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Chanel No 5 Woda Perfumowana 50 ml?

Najtaniej Chanel No 5 Woda Perfumowana 50 ml można było kupić za 319 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-11.

🏷️ Jaka jest cena Chanel No 5 Woda Perfumowana 50 ml aktualnie?

Aktualna cena Chanel No 5 Woda Perfumowana 50 ml wynosi 459 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Chanel No 5 Woda Perfumowana 50 ml?

Według serwisu Ceneo, Chanel No 5 Woda Perfumowana 50 ml posiada 552 opinii, a średnia ocen wynosi 4.3/5.

Zobacz także historia ceny Calvin Klein Eternity Woda Perfumowana 100 ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.