Historia ceny i opinie o Chanel No 5 Eau Premiere Woda Perfumowana 150ml Tester

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Chanel No 5 Eau Premiere Woda Perfumowana 150ml Tester był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 849.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 849.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 3.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 3.02.2024.

Cena Chanel No 5 Eau Premiere Woda Perfumowana 150ml Tester

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Chanel No 5 Eau Premiere Woda Perfumowana 150ml Tester. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Chanel No 5 Eau Premiere Woda Perfumowana 150ml Tester, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 849 (wykryta w dniu: 2023-07-08 23:07:50 UTC). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-03) wynosi 849. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Chanel No 5 Eau Premiere Woda Perfumowana 150ml Tester

Według naszych danych Chanel No 5 Eau Premiere Woda Perfumowana 150ml Tester może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Chanel No 5 Eau Premiere Woda Perfumowana 150ml Tester za kwotę 849 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 84.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Chanel No 5 Eau Premiere Woda Perfumowana 150ml Tester Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Chanel No 5 Eau Premiere Woda Perfumowana 150ml Tester, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Chanel No 5 Eau Premiere Woda Perfumowana 150ml Tester w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Yves Saint Laurent Libre Woda perfumowana 50 ml + kredka do oczu + szminka nawilżająca.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Chanel No 5 Eau Premiere Woda Perfumowana 150ml Tester?

Najtaniej Chanel No 5 Eau Premiere Woda Perfumowana 150ml Tester można było kupić za 849 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-08 23:07:50 UTC.

🏷️ Jaka jest cena Chanel No 5 Eau Premiere Woda Perfumowana 150ml Tester aktualnie?

Aktualna cena Chanel No 5 Eau Premiere Woda Perfumowana 150ml Tester wynosi 849 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-03.

🗣️️ Jakie są opinie o Chanel No 5 Eau Premiere Woda Perfumowana 150ml Tester?

Według serwisu Ceneo, Chanel No 5 Eau Premiere Woda Perfumowana 150ml Tester posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Memo French Leather Woda Perfumowana 75ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.