Historia ceny i opinie o Chanel Chance Eau Fraiche Woda Toaletowa 100 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Chanel Chance Eau Fraiche Woda Toaletowa 100 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 259.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 553.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 14 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 489.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Chanel Chance Eau Fraiche Woda Toaletowa 100 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Chanel Chance Eau Fraiche Woda Toaletowa 100 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Chanel Chance Eau Fraiche Woda Toaletowa 100 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 259 (wykryta w dniu: 2023-10-31). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 553.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Chanel Chance Eau Fraiche Woda Toaletowa 100 ml

Chanel Chance Eau Fraiche Woda Toaletowa 100 ml to delikatna i świeża kompozycja zapachowa, stworzona przez Jacquesa Polge'a jako nowsze wcielenie klasycznego Chance z 2002 roku. Zawiera nuty cytrusów, jaśminu, wetiweru, białego piżma i ambrowej paczuli, wzbogacone o drzewo tekowe i hiacynt wodny, które nadają jej wyrazistości i świeżości. Jest to zapach dla młodych, spontanicznych kobiet o optymistycznym podejściu do życia i bogatej wyobraźni. Flakon w kształcie krążka opasanego metalową taśmą symbolizuje koło zapachowe, które zmienia się w trakcie użytkowania. Zapach jest subtelnym połączeniem zmysłowości i bezczelności, zaskakujący i zmienny. Nuty głowy to cytryna i cedr, nuty serca to różowy pieprz, hiacynt wodny i jaśmin, a nuty podstawy to drzewo tekowe, irys, ambra, paczula, wetiweria i białe piżmo. Chanel Chance Eau Fraiche wyróżnia się na tle konkurencji lekkością, świeżością i unikalną kompozycją zapachową.

Gdzie kupić Chanel Chance Eau Fraiche Woda Toaletowa 100 ml

Według naszych danych Chanel Chance Eau Fraiche Woda Toaletowa 100 ml można znaleźć w minimum 14 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Chanel Chance Eau Fraiche Woda Toaletowa 100 ml za kwotę 553.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 55.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Chanel Chance Eau Fraiche Woda Toaletowa 100 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Chanel Chance Eau Fraiche Woda Toaletowa 100 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 489 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Chanel Chance Eau Fraiche Woda Toaletowa 100 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Armaf Club De Nuit Man Woda Toaletowa 105 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Chanel Chance Eau Fraiche Woda Toaletowa 100 ml?

Najtaniej Chanel Chance Eau Fraiche Woda Toaletowa 100 ml można było kupić za 259 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-31.

🏷️ Jaka jest cena Chanel Chance Eau Fraiche Woda Toaletowa 100 ml aktualnie?

Aktualna cena Chanel Chance Eau Fraiche Woda Toaletowa 100 ml wynosi 553.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Chanel Chance Eau Fraiche Woda Toaletowa 100 ml?

Według serwisu Ceneo, Chanel Chance Eau Fraiche Woda Toaletowa 100 ml posiada 489 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Tiziana Terenzi Kirke Extrait De Parfum Ekstrakt Perfum 100ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.