Historia ceny i opinie o Chanel Bleu De Chanel Parfum Pour Homme 50 ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Chanel Bleu De Chanel Parfum Pour Homme 50 ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 373.44.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 422.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 169.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1.02.2024.

Cena Chanel Bleu De Chanel Parfum Pour Homme 50 ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Chanel Bleu De Chanel Parfum Pour Homme 50 ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Chanel Bleu De Chanel Parfum Pour Homme 50 ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 373.44 (wykryta w dniu: 2023-04-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-30) wynosi 422. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Chanel Bleu De Chanel Parfum Pour Homme 50 ml

Chanel Bleu De Chanel Parfum Pour Homme 50 ml to męskie perfumy o intensywnym, wyrafinowanym zapachu, który wyraża siłę męskiej determinacji. Drzewno-aromatyczna kompozycja, stworzona przez Jacquesa Polge'a, jest idealna zarówno na codzień, jak i specjalne okazje. Wyczuwalne nuty to między innymi drzewo sandałowe, różowy pieprz, cytrusy, wetiwer, grejpfrut, cedr, labdanum, kadzidło, imbir, a także Iso E Super, który nadaje uzależniający charakter. Składniki zapachu należą do grupy aromatycznych i drzewnych, a w składzie znajdziemy m.in. alkohol, wodę, limonen, linalol, cytronelol, alfa-izometylojonon, kumarynę, cytral, geraniol, benzoesan benzylu, farnesol, alkohol benzylowy, a także barwniki. Chanel Bleu De Chanel wyróżnia się wśród konkurencji swoją niezwykłą trwałością i głębią zapachu.

Gdzie kupić Chanel Bleu De Chanel Parfum Pour Homme 50 ml

Według naszych danych Chanel Bleu De Chanel Parfum Pour Homme 50 ml można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Chanel Bleu De Chanel Parfum Pour Homme 50 ml za kwotę 422 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 42.20 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Chanel Bleu De Chanel Parfum Pour Homme 50 ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Chanel Bleu De Chanel Parfum Pour Homme 50 ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 169 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Chanel Bleu De Chanel Parfum Pour Homme 50 ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Lacoste L12.12 Blanc Woda Toaletowa 175 ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Chanel Bleu De Chanel Parfum Pour Homme 50 ml?

Najtaniej Chanel Bleu De Chanel Parfum Pour Homme 50 ml można było kupić za 373.44 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-26.

🏷️ Jaka jest cena Chanel Bleu De Chanel Parfum Pour Homme 50 ml aktualnie?

Aktualna cena Chanel Bleu De Chanel Parfum Pour Homme 50 ml wynosi 422 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Chanel Bleu De Chanel Parfum Pour Homme 50 ml?

Według serwisu Ceneo, Chanel Bleu De Chanel Parfum Pour Homme 50 ml posiada 169 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Zobacz także historia ceny Giorgio Armani Si Passione woda perfumowana 30ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.